Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet még értelme várnom erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még értelme várnom erre a kapcsolatra? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon megkedveltem, szerettem volna tőle többet is de ő ezt nem viszonozta. Jóban vagyunk, jól megértjük sőt ki is egészítjük egymást, de ő mégse akar velem kapcsolatot (a miértekre nem adott választ). Próbáltam rajta túl lépni de egyszerűen nem megy, újra és újra rajta jár az eszem. Online beszélünk, sokszor érzem azt a tökéletes összhangot amit mással nem, és olyankor úgy tűnik, ő is érzi ezt. Aztán legközelebb megint kicsit mintha jobban tartaná a távolságot. Mit tegyek, várjak, hátha mégis nyitna a kapcsolat felé?

2023. febr. 14. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igen, de attól is függ, mennyi ideje tart köztetek ez.

Én azt tenném, hogy beszélgetnék vele őszintén, találkoznék vele személyesen is, nemcsak online.

Az is lehet, hogy csak az időzítés a nem megfelelő.

Szóval keresném vele a kontaktot, és az alapján dönteném el, hogy érdemes-e várni, vagy sem.

2023. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a részéről sima barátság. Ahhoz kell összhang.
2023. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges "várnod". A kémia olyan furfangos dolog hogy van jön, vagy nem. Erőltetéssel, parancsszóra sosem jön. Itt sem. S lehet nem fog jönni 20 év múlva sem, te viszont hiú ábrándokat kergetve leragadsz egy ponton miközben elszalad melletted az élet. Nem kell vele összeveszned, de ne ringasd magad vágyálmokban - addig nem fog kinyílni a szemed azokra akikkel boldog lehetnél.
2023. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem derült ki a leírásból ,hogy az a lány is leszbi hajlamú-e? Vagy te tudod-e ,hogy igen vagy nem?

Mert ha hetero akkor pont.

Ha van benne a saját neme irányában testiségre nyitottság, akkor ahogy az #1 mondta.

2023. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt tényleg elfelejtettem írni, hogy ő is leszbikus.

Az a baj nem merek neki az érzéseimről beszélni, nagyon félek egy esetleges negatív reakciótól. Szerintem ő nem is tudja, hogy még mindig így érzek iránta, talán azt hiszi már elengedtem.

2023. febr. 14. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező, ha félsz, akkor talán hagyd inkább.

De miért félsz ennyire? :/

2023. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nem viszonozza, de nem beszélt az okokról. Ezek szerint már átbeszéltétek ezt, így szerintem nem érdemes várni rá, hiszen közölte, hogy nem szeretne tőled semmit. A tökéletes összhang minden jól működő emberi kapcsolatban jelen van, így nincs szerelmi tartalom mögötte. Ha visszavesz, az talán azért lehet, mert te olyan lépéseket teszel, amiből látja, hogy többet szeretnél vagy egyszerűen csak a hangulatától függ, hogy mikor mennyire érzi jól magát veled. Sajnos ezeket nem lehet erőltetni, vagy megvan az érdeklődés vagy nincs. Ha meg is van kezdetben, nagyon könnyen le lehet rombolni. Szerintem ne vedd el magadtól az időt és a lehetőségeket azzal, hogy olyan emberre vársz, akiben bizonytalan vagy, főleg úgy, hogy tudod, hogy nem akar tőled kapcsolatot. Ne akadályozd magad, mert ezzel a saját boldogságod ellen harcolsz.
2023. febr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem. Örülj, hogy lett egy jó barátnőd. Tudod, milyen ritka az is? Minek ilyen fertőbe bevinni egy másik nőt??? Az lesz a vége, hogy teljesen megszakítja veled még a beszélgetést is.
2023. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, milyen fertőről beszélsz te?
2023. febr. 15. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a 8- as vagyok, de én sem értem.

Valószínű, hogy egy leszbikus ellenes heteró nő írta. Mindegy.

Nekem az a véleményem, hogy a leszbikus kapcsolat ugyanúgy működik, mint a heteró.

Ahhoz, hogy egy kapcsolat több legyen mint barátság, ahhoz kell az a bizonyos szikra.

A te álltalad kiszemelt szintén leszbikus lány, valószúnüleg nem érzi a szikrát veled.


Hiába, hogy ő is leszbikus, ha te nem vagy az esete, nincs meg a szikra, akkor sajnos nemtudsz mit csinálni.

Ez ilyen sajnos. Ezért nehéz az igazi párkapcsolat mindenkinek.

2023. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!