Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mégis hol ismerkednek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol ismerkednek a leszbikusok?

Figyelt kérdés

Hol ismerkednek a leszbikusok, de most komolyan? :D

Ha nem meleg szórakozóhelyen vagy társkeresőn...

Nem vagyok kétségbeesve, mert voltak már hosszú kapcsolataim. De az vagy sulinak vagy társkeresőnek köszönhető.

És bevallom a társkeresők nagyon nem vonzanak, főleg hogy a fent lévő nők fele kamu vagy inaktív, stb.

Tök jó lenne élőben ismerkedni, de hol?! Meleg szórakozóhelyre néha el szoktam járni, de hát főként meleg férfiakkal van tele. Nagyon beszélgetést se tudok kezdeményezni ott nőkkel, mert hatalmas a ricsaj, vagy hulla részeg az illető, vagy csak szimplán nem ismerkedés céljából van ott.

Szóóóval, hol szoktatok ismerkedni kedves leszbikus lányok/nők?

Főként a 25-35 év közötti korosztálytól várok választ.

Egyébként miért nincsenek konkrét leszbikus szórakozóhelyek? Nem akarom elhinni, hogy ennyire nincs rá igény :D



2023. márc. 22. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken még az össz-lmbtq szórakozóhelyek sem mennek, nemhogy külön leszbikus, külön meleg ...
2023. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez engem is érdekelne :-D 35N
2023. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bárhol lehet, a lényeg, hogy a megfelelő emberek találkozzanak.

Én pl. nagyon régóta készülök meleg szórakozóhelyre/buliba, de mindig, tényleg mindig pont akkor közbejön valami. Másrészt már 35 éves vagyok, lehet már az én korosztályom nem is annyira jár, nem tudom.

2023. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég vegyes a korosztály szerintem, így 25-40 között. De hát elenyésző a nők száma az Alteregoban pl. De menj csak bátran, hátha egyszer nem jön közbe semmi 😃
2023. márc. 22. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Rendben :) Köszi :) és a toldis bulikban is vegyes a korosztály, vagy ott fiatalabbak vannak inkább?
2023. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hű, hát erre nem tudnék pontos választ adni, mert vagy két éve jártam ott egyszer és nem emlékszem. Gyere el áprilisban és meglátjuk :D Megyek én is :) Én 30 vagyok.
2023. márc. 22. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itt ismerkedtem egészen sok szerencsével.
2023. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Egy korosztály vagytok naggyából, úgy hogy nem biztos, hogy a Toldira kéne fókuszálni.

Beszéljetek meg egy kötöttségektől nentes találkozót, igyatok meg egy ücsit, aztán vagy meglesz az a bizonyos szikra, vagy nem.

Van veszeteni valótok??

Nincs. Az égvilágon semmi.


Egyébként tényleg érdekes, hogy meleg,férfias helyek vannak, sőt meleg szaunák, ilyesmik, de kifejezetten lányos helyek nincsennek.

Ez nagyon érdekes, már csak azért is, mert nagyon sok a leszbikus, de mégtöbb a biszexuális nő.

Szerintem is lenne rá igény, csak valahogy senki nem meri beválalni.

2023. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valójában meg nem igazán lenne rá igény, bár tudom, mindenki úgy érzi, hogy szívesen menne. A szaunák és meleg társkeresők magas forgalma azon alapszik, hogy sokan alkalmi partnert keresnek. A leszbikusok ritkábban/kisebb arányban keresnek csak szexpartnert. Igazából nem tudná magát fenntartani egy ilyen hely, max egy-egy estére érné meg, de ahogy írtad is, téged zavar az ismekedésben az ilyen helyeken a zaj és hogy elég ittasak a résztvevők. Aranyos volt az összeboronáló komment szerintem :) Az alap kérdésedre amúgy nehéz a válasz, max az ilyen lmbtq+ rendezvények/csoportok lehetnek alkalmasak ismerkedni.
2023. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt nálunk Csongrád megyében volt néhány jó hely, de mind bezárt. Itt is javarészt férfiak voltak, kb 20 % volt a nő egy-egy ilyen buliban. Nekik is egy jó része hetero volt, csak szerettek lejárni, mert jó volt a hangulat. Nehéz ezvazbismerkedés. Szerintem a nők ezt nehezebben vállalják be. Mármint, hogy elmenjenek egy ilyen club-ba főleg a lakóhelyük közelében ahol ismerik. A másik meg az szerintem, hogy nincs társaság/barátnő, egyedül meg nagy önbizalom kell lemenni ilyen helyre. Én a swinger klubokkal is így vagyok, csak mindig ábrándozok milyen lehet. :) Ha valakinek van kedve ismerkedni írjhat nyugodtan. 36/n :)
2023. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!