Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányként szégyellősnek “kell”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként szégyellősnek “kell” lennem egy leszbikus közvetlen környezetében?

Figyelt kérdés
Nincs bajom semmilyen szexuális irányultsággal, nemi identitással. A kérdésem arra vonatkozik, hogy kolisként, egy lányokhoz vonzódó lány szobatársaként jogosan érzem-e azt, hogy nem akarok előtte pl. öltözni, mint ahogy fiúk előtt se tenném? Tudom, hogy nem fog rámugrani, nem érzem magam kényelmetlenül vele. Otthon ahhoz szoktam, hogy kedvemre mászkálok a szüleim és a tesóm előtt bugyiban és pólóban is akár, de megtehetem ezt az osztálytársam előtt is? Neki nem okoz kellemetlenséget?

2023. márc. 26. 10:50
1 2
 1/16 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
27%
Érthető, és tuti hogy neki is kellemetlen lenne.
2023. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Beszéld meg vele. Lehet neki kínos lenne mert felkeltenéd az érdeklődését. Én is kolis voltam, igaz fiú de a boxert én se a többi srác előtt vettem fel, le..😅 de ha őt nem zavarja és téged se akkor szerintem nyugodtan csinálhatod.
2023. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Meglepi: attól hogy leszbikus valaki, nem ugrik rá minden csajra. A legtisztább ha megkérdezed tőle hogy őt zavarná-e.
2023. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Tekintsd úgy, mintha fiú lenne!
2023. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as, a meglepid eleve beletűztem a leírásomba, de köszi a visszaigazolást. Lehet tényleg megkérdezem inkább… Bár olyan kínosnak érzem és nem akarom, hogy megkülönböztetésnek vegye.
2023. márc. 26. 11:21
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Először azt találd ki, hogy neked lenne kényelmetlen, hogy megnéz, vagy neki, hogy megnézhet, de mást nem engednél.

Kire akarsz tekintettel lenni, magadra, vagy rá?

2023. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ne úgy kérdezd, mintha a leszbikussága miatt lenne. Kérdezd meg hogy zavarná-e, ha visszakérdez miért, mondd hogy a mit tudom én kidet a családból zavarja ha előtte öltöznek, te meg nem akarod hogy kínosan érezze magát ha esetleg ez neki is zavaró. Ebből lejönne hogy neked nem gond a leszbikussága, őt nem akarod kínos helyzetebe hozni ha szégyenlősebb.
2023. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os, igazából mindkettőnket próbálom nézni. Engem ugyanannyira zavarna, ha megnézne, miközben éppen “otthon”, biztonságban vagyok és elengedhetem magam, mintha egy fiú tenné. Pontosan ezért nem öltözködnék fiúk előtt, mert fordított esetben én is tudom, hogy megnézném, ha már előttem van kíváncsiságból, vagy tetszésből. De egy lányt nem figyelnék meg sehogy, az előző évben 2 másikkal voltam egy szobában, ott eszembe se jutott, hogy esetleg pizsi alsó is illene, reggel nehogy a kitakart fenekem látszódjon (és fordítva sem volt gond). Őt sem akarom se kísérteni, se kényelmetlen helyzetbe hozni ezzel, de direkt megkérdezni is kínos volna, mert egyébként nem vagyunk szoros barátnői viszonyban, csak együtt lakunk pár hónapja.
2023. márc. 26. 11:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ügyeltem arra,hogy öltözőben vagy zuhanyzóban úgy viselkedjek, hogy még a gyanú se merüljön fel, hogy más nőket bámulok, megnézek.

Szerintem viselkedj úgy ahogy a szobatársad teszi: ha bugyiban flangál nem hiszem,hogy zavarja ha te is így teszel, de ha a fürdőszobában öltözik át, akkor szerintem te is így tedd. Majd összecsiszolòdtok.

2023. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavarna, meg nincs kérdés. Akkor nem öltözöl előtte és kész. szégyenlős vagy, elég ha ennyit tud.
2023. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!