Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha nem élvezek el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem élvezek el?

Figyelt kérdés
Eddig bárkivel feküdtem le egyszerűen nem tudtam elélvezni csak közel jártam hozzá de sosem sikerült, ez miért lehet, valahogy le birom vedleni? Jelelneg van egy barátnőm és nagyon jól érzem magam vele mégsem sikerül. Külsőleg szoktam elélvezni, arra szeretnék javaslatokat.

2023. ápr. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

1-es szerintem nem jó helyen vagy:)

Igazából ha magadba szokott sikerülni, akkor talán egyszerűbb lenne megbeszélni a barátnőddel, hogy mi az amit máshogy szoktál csinálni egyedül és számodra élvezetes.

2023. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Én meleg vagyok-

Mikokor csajjal csináltam ugyan ez volt a gond, gondolatban se ment.


Utána férfiakkal már működött, pedig mindkettőnél aktív voltam.

2023. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező és az 1es egy és ugyanaz a személy. Direkt arra hegyezte ki a kérdést és más prifilról le is csapta a saját labdáját, hogy mindenki értse mire megy ki a játék, nehogy csak normális tippeket adjanak.
2023. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor magadat elégíted ki akkor elélvezel? Ha akkor igen, akkor tusod a titkot és mond el a partnerednek.


Ha akkor sem akkor gátlások vannak benned, azt lelkileg fel kell dolgozni vagy magadban vagy szakemberrrel

2023. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magamat ki tudom elégíteni, csak volt pár kellemetlen tapasztalatom és azóta feszült is vagyok, és igazából fingom sincs, hogy szoktam elélvezni.
2023. ápr. 18. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!