Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes lett belém a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lett belém a legjobb barátnőm? LESZBIKUS KÉRDÉS

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel legjobb barátnők lettünk nemsokára 1 éve és így azt vettem észre hogy velem másképp kezd el viselkedni mint a többi barátnőjével. Ezzel arra értem hogy amikor velem beszél akkor kipirul próbálja takarni,így néha néz engem de ha észre veszem hogy néz engem akkor hirtelen elnéz és hirtelen valamit csinál mintha nem történt volna semmi. Aztán így elkeztem egy lánnyal írogatni aki kicsit feidegesített engem aztán így a legjobb barátnőm kérdezte hogy ki ez a lány? Én mondtam neki hogy egyik volt osztálytarsam. Aztán mondta a legjobb barátnőm hogy : engem nem érdekel úgyse hogy kivel irogatsz. Aztán így észrevettem hogy néha figyeli a legjobb barátnőm hogy miket írogatok a lánnyal. Aztán igy a lány kérdezte tőlem hogy összeszeretnék-e jönni vele vagy nem. És a legjobb barátnőmnek ezt mutattam hogy mi a véleménye hogy így kéne vagy ne. Erre a legjobb barátnőm ezt mondta: Tiltsd már le a pics@ba és említsd többet ezt a lányt meg minek irogatsz vele? Aztán észre vettem hogy a legjobb barátnőm majndem sírt és kicsit mérges volt. Aztán amiután mondtam neki hogy nem jöttem össze azzal a lánnyal. Azután megnyugodott a legjobb barátnőm. És így ez az eset után ha írogatok valakivel meg említek egy lányt akkor a legjobb barátnőmet zavarja és féltékeny lesz és próbálja takarni hogy nem érdekli. Szerintetek szerelmes lett / kezd lenni belém a legjobb barátnőm? 19/L L a legjobb barátnőm szintén 19

2023. máj. 27. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nyilvánvalóan többet érez, ha féltékenykedik..
2023. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az "így" szót próbáld kicsit kevesebbet használni.

Ha igaz amit leírtál, akkor nyilván többet érez, de mi nem tudjuk megmondani innen, hogy csak beleképzeltél-e valamit. Ha olyan nagyon jó barátnő, beszéld meg vele. Meg kérdés, hogy te mit érzel?

2023. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Megnézném amikor a legjobb barátnőd találkozik azzal a lánnyal akivel írogattál, vele milyen lett volna személyesen? Mennyire merte volna kimutatni azt hogy mit gondol?
2023. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Neked is 2es köszönöm a figyelmeztetést. Én is érzek iránta csak félek így elmondani mert egyszer így kíváncsiságból mondtam neki hogy szerelmes vagyok bele és aztán megharagudott rám meg mondta hogy őt ne szeresse senki. És az érdekes dolog akiket leirtam... Hogy azután hogy össze akart jönni velem egy lány akkor egyből féltékeny lett
2023. máj. 27. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Kapcsolat a láthatáron! :)
2023. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fiatalok vagytok akkor keresd vele a lehetőseget. Érezzétek jol magatokat együtt, keresd a tarsosagat, tolts vele sok idot.

Ha szukseges igyatok ez az emberből kitudja hozni a vagyait. Ilyen alkalom adtan jobban osszetudnátok gabalyodni, a tobbi meg rajtatok mullna.

De barmi is tortenik, ne szegyeld magad, mert tetszik ő neked. Legy okos, es hasznald ki a lehetőseget, ami van.

2023. máj. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!