Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok mi volt az első jel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt az első jel ami arra mutatott, hogy szeretitek a lányokat?

Figyelt kérdés

Nektek csajok mi volt az első dolog ami arra utalt, hogy vonzódtok a csajokhoz? És már a "jelnél" tudtátok vagy csak később eset le? És ez a "jel" mennyi idős korotokban volt?

Azért az egyéb kategóriába írom a kérdésem, mert lezbi, biszex és egyéb olyan csajok véleménye is érdekel akik vonzódnak a csajokhoz.



2023. máj. 30. 10:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt jel.Itt aludt a barátnőm,még tini korban,hülyültünk,csináltunk ezt azt és tetszett.
2023. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is sokkal vonzóbbnak láttam őket. De ez nem jel, és nem hirtelen tudatosult. Nekem ez természetes volt, és azt vettem észre idővel, hogy a többi nőnek nem meg nem az :)
2023. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tánt fel az olyan jelekből, hogy pl ha láttam egy csinos nőt, az sokkal jobban tetszett, mint a fiúk, akiket a barátnőim "nézegettek". Azt hittem, mindenki ilyen. Akkor jöttem rá, amikor már másfél éve nem tudta elengedni a legjobb barátnőmet (Amerikába költözött és soha többé nem beszéltünk) és teljesen ki voltam borulva. Akkor a neten beszélgettem egy lánnyal aki mondta, hogy szerelmes a barátnőjébe, ekkor jöttem rá hirtelen mindenre. Amúgy azóta már 5 éve járunk :D
2023. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnk, hogy felizgatnak a crop top-os női hasak.
2023. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy folyamat volt, mint egy hirtelen felismerés. 11-12 évesen már előfordult, hogy hosszabban időzött a tekintetben egy lányon, 14-15 éves koromra érett meg a felismerés... Akkor már tudatosabb voltam a szexualitásomat illetően. Nem tudom, hogy egy heteronál, hogy megy, de nekem ez egy folyamatos önismereti kirándulás.
2023. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Valahol mindig is tudtam tudat alatt, de sokáig mégis elkönyveltem magamban semmiségnek olyan dolgokat, hogy pl. csak nőkre izgulok fel, csak nőket nézek meg stb. Gondolom, itt bejátszott a viszonylag konzervatív neveltetésem is. Összejöttem aztán egy pasival, indokolatlanul sokáig voltam vele ahhoz képest, hogy a szexet soha nem élveztem, de a végére már annyira felgyülemlett bennem ez az egész frusztráció, hogy szakítottam. Most vagyok azon a ponton, hogy eldöntöttem, nem hazudok magamnak többé.

22L

2023. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy húgom aki leszbikus kapcsolatban él.

Ő mesélte, hogy amikor 12-13 évesek voktunk, és kimentünk a strandra, neki már akkor is megakadt a szeme a csinos szép lányokon, főleg a nagyobb mellűeken.

Mi ezt elfogadtuk, nincs ezzel probléma.

2023. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Vonzodás, csak lanyok kozolében tudok ellazulni, rajuk izgulok fel, őket tartom szépnek, a mell, a vall, a feneke, a dereka, a haja. Ha ezeket vegig pásztáznék egy pasin, se érezném ezt a bámulatot. Mint egy drog olyan ez a vágy a lányok utan.

Altalanos 5ben kezdödött, de elotte is mindig benéztem az ovonő pluza ala ha eppen lehajolt. Es az iskolai pedagogusokat is mindig neztem ha tetszett valamelyikuk, aztan a csoporttarsaimat is elkezdtem figyelni. 😊

2023. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Tudatosan 26 körül ismertem fel, de már 13-14 évesen is voltak rá jelek ,utólag vissza gondolva . Tiniként megkérdeztem egy barátnőm hogy mit szólna hozzá ha megcsókolnám. De akkor nem is gondoltam annyira komolyan bele hogy ettől bi lennék-e. 26 körül meg elkezdtem egyre több nőre fel figyelni és nagyon vonzott hogy szexuálisan is együtt legyek nővel . Mivel bi vagyok így nem volt annyira egyértelmű nekem hogy ez csak kíváncsiság-e vagy több .
2023. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint rajongtam már általánosban egy iskolatársamért. Gimiben is voltak lányok, akikre akkor azthittem “példaképként” tekintek, de nem. Tetszettek. Biszex vagyok.
2023. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!