Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akinek volt már férfivel is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már férfivel is szexuális kapcsolata, mivel másabb egy nővel az együttlét?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a technikai részletek érdekelnek. ;) Hanem inkább érzelmi síkon, illetve bármi tapasztalat érzés ezzel kapcsolatban. Bi és leszbi lányok válasza is érdekel. Miért jobb, vagy miben más egy nővel?
2023. jún. 2. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb az intimitás és az érzékiség. Hosszabb elő- és utójáték. stb.
2023. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem alapvetően a lányok sokkal gyengédebbek odafigyelobbek, jobban el tudnak juttatni a csúcsra. De az igaz hogy az igazi farok jobb mint a mű.

18 L bi

2023. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Akkor itt egy másfajta vélemény. Az igazi nem mindig jobb, a mű legalább nem fárad el, nem megy el hamar, akkora, amekkorát veszünk, nem ami jut, stb.

Az, hogy ki mennyire gyengéd, nem nemtől függ szerintem. Voltam már nagyon gyngéd pasival, és keményebb nővel is. Orgazmust sem feltétlenül okoznak jobbat, nekik is tanulni kell ezt, és köztük is vannak bunkók, önzők is (hajjaj!)

Az előjátékról is annyit, hogy nekem csak fiatal koromban volt rá szükségem, évek óta kihagyjuk már. Gondolom nem vagyok egyedül.

Az egyetlen általános különbség, amit említeni tudok, és tényleg nőkre jellemző az az, hogy sokkal komplikáltabbak. Egy férfit viszonylag könnyű kielégíteni, általában elég egyszerűek. A nők lelkizősek, sokszor nehezebben mennek el, van egy csomó gátlásuk, vagy túlromantizálják az együttléteket. Plusz a férfiak gyakrabban is csinálnák. Vagy inkább sokkal szexközpontúbbak. A nőknél nem ez a kapcsolat alapja, és mindenki megérti, ha a másik fáradt pl.

2023. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Az exem transz pasi, és bár akkor még egg stádiumban volt, éreztem hogy valami nem működik, bár nem tudtam megfogalmazni mi az.

Ennek a mai eszemmel egy része gender dysphoria volt, bizonyos dolgoktól totál készen volt érzelmileg, csak sötétben akart szexelni, a melleivel nem lehetett semmit, és csak úgy lehetett vele összebújni, hogy én bújtam őhozzá. Sokkal zárkózottabb volt az érzések terén.



Többek közt emiatt az érzet szakítottam vele, habár csak nyolc évre rá coming outolt, amikor én már évek óta a mostani barátnőmmel éltem.

2023. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Egy nővel sokkal intenzívebb az együttlét és érzékibb, finomabb és nagyon jó :)

De komolyan a partnered bőrének a puhasága, semmi sörtés szőrzet. A természetes női illata sokkal vonzóbb nekem. Meg persze az a legjobb a dologban ,hogy tudja a partnered hogy mi az ami jó egy nőnek, nem kell elmagyarázni neki mert ő is pontosan tudja mit, hogy ,mikor kell csinálni.

Az érzelmek is sokkal intenzívebbek ,ez egy kicsit bensőségesebb mint egy férfival.

De ezt nyilván én mint leszbikus gondolom így, ez nem azt jelenti ,hogy a férfiak nem jók az ágyban.


28/L

2023. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!