Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hosszan néz és mosolyog ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszan néz és mosolyog ha észreveszem, vajon ő is ugyanúgy érez?

Figyelt kérdés

Kategóriát kérlek nézzétek!

Mondhatni heti szinten látom ezt a nőt, akiről szó van. Egy csoportos foglalkozás keretén belül ismertem meg, ő a csoportvezető. Először még nem is keltette fel az érdeklődésem (sőt nem is gondoltam, hogy vonzódhatok nőhöz), de egyre inkább feltűnt, hogy sokszor figyel engem, tényleg nagyon hosszú szemkontaktust tart velem, ezt mások is észrevették. Mikor észreveszem, mosolyog rám. Nagyon zavarba tud hozni, amit szeretnék leplezni, de biztosan észrevette már. Sokszor csipeklődünk egymással. De nem tudom mennyire vehetem ezeket jelnek.


Vajon csak szimpatikusnak tarthat, mint embert vagy vonzódhat nőkhöz is? Barátja volt azt már tudom. De már elején is volt némi megérzésem a kisugárzása alapján, hogy lehet benne valami hajlam.

Mivel ez egy csoportos tevékenység és neki ez a munkája lehet, hogy ő sosem lépne emiatt felém?


Bizonytalan vagyok, nem akarom sem Őt, sem pedig magamat kellemetlen helyzetbe hozni, de mégis tudatni akarom vele, hogy tetszik nekem.


2023. jún. 5. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk titeket, sosem láttuk a szituációt...így elég nehéz lesz.


Tipp: próbálj meg a foglalkozás témáján túl beszélgetést kezdeményezni.

2023. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Miylen csoportos foglalkozás?
2023. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!