Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nők kedvelik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nők kedvelik az anális szexet?

Figyelt kérdés
Hetero kapcsolatban előfordul, hogy a nő igényli vagy a barátja kedvéért belemegy (azt véve alapul, hogy nem kényszerből, csak éppenséggel neki nem okoz különösebb élvezetet, de szeret így is örömet okozni a párjának). Leszbikus pároknál, ahol az aktív félnek anatómiailag nincs meg a pénisz nyújtotta behatolás-érzés, szerepel az étlapon a végbéllel történő játszadozás?
2023. jún. 6. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lenne? Érzékeny terület, Biztos van, akinek jól esik, ha játszanak vele. Én pl nem nagyon szeretem. De nem hiszem, hogy ez orientáció függő.
2023. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálam az anális szex nem játszik, és az aktív felet sem igazából értem.
2023. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk néha szokott lenni, ha épp kedvünk van hozzá, és épp nincsnenek gyomor problémák.



2, mit nem lehet ezen érteni? Oráltól sem élvez el az adó fél, de nyilván azért csinálja, hogy a párjának jó legyen. Annyira nem bonyolult ez.

2023. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten kedvelem, ez egy kis extra számomra, ami dupla öröm.


28/L

2023. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!