Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Utálom magam! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve tudom magamról,hogy leszbikus vagyok. Eleinte nem i érdekelt,nem foglalkoztam vele,majd elkezdett érdekelni ezért ugye megpróbáltam lányokkal ismerkedni és kapcsolatokat kialakítani. A középiskolából és az osztályomból is megtetszettek lányok,őket is örömmel néztem...viszont mostanára már minden életkedvem elszállt az ilyen dolgok miatt. Idáig elfogadtam,hogy más vagyok (még ha a szüleim nem is) próbáltam pozitívan hozzáállni,de most...ha érzem,hogy tetszik egy lány akkor rögtön elfog a saját magam iránti gyűlölet! Van egy barátnőm akinek ezt elmondtam,és ő elfogadta,sőt! Bármikor beszélhetek neki arról,hogy melyik lány miért tetszik. Ő is szokott mesélni a srácról aki neki tetszik,és Én nyilván természetesen kezelem ezt,de nem tudom megérteni,hogy ő engem hogyan tud átlagosan kezelni...Néha szoktam is tőle kérdezni,hogy nem zavarja e,de ő mindig azt mondja,hogy nem. Kezdem magam tényleg gyűlölni és nem tudom mit tehetnék. Amúgy is kicsit önbizalom hiányos vagyok,de ez már nekem is sok. Szerintetek mit kéne tennem? Hogy kéne elfogadnom a másságomat?

(Ui.: Nem,egyáltalán nem érdekelnek a fiúk,és még kicsit undorodom is tőlük.)



2015. ápr. 2. 15:56
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Ettől te még nem vagy rossz,nem kéne gyűlölnöd magad miatta.

Valószínűleg a szüleid álláspontja miatt vagy így vele. Felejtsd el és kezdd el magadon a kis pozitív dolgokat kiemelni,dicsérni,hogy megkedvelhesd magad.

Meg csajozni :D

2015. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?soha sem érdekeltek a fiúk?lehet hülye kérdés!


23F

2015. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valójában régebben még azt hittem,hogy érdekelnek (elvégre a gyerekek követik a normálisnak vélt társadalmi sémát) de mikor kapcsolatba kerültem egy fiúval,akkor semmit,de tényleg semmit nem éreztem iránta,pedig 1 évig voltunk "kapcsolatban". Pont az után egy pár hónappal kezdtek érdekelni a lány osztálytársaim (akkor 12 voltam). Ám a szüleim leintettek : Úgy is kinövöd! (mondták) Ez után 4 évvel ismét arra eszméltem,hogy lányok után kajtatok és őket tartom a világ leggyönyörűbb,legtökéletesebb lényének. Akkor még azt hittem biszexuális vagyok. Majd szép lassan,hónapról hónapra egyre jobban elzárkóztam a férfiaktól. Undorodtam tőlük,gonosznak és utálatosnak tartottam őket,magam sem tudom miért. Mostanra már nem utálom őket,de soha nem is tudnék férfival kapcsolatban élni,még a barátaimként egész jól elvagyok velük.
2015. ápr. 2. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkorban még minden ember inkább a saját neméhez vonzódik, de a felnőtté válást követően már kialakulnak a természetes érdeklődési formák. Előfordul, hogy a felnőtté válás 25 - 30 éves kor körül következik be, ezért nem lehet senkit sem hibáztatni.
2015. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a nőket tartom a leggyönyörűbbnek, de én fiú vagyok.

Azt pedig hogy a férfiak gonoszak eléggé hülyeség. Rengeteg nő jobban kijön a férfiakkal mint a nőkkel. Ez fordítva kevésbé igaz.

Fogadd el magad, mást nem tehetsz.

2015. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De most Te kivánod,vágyódsz a saját nemedhez,vagy szimpla gondolat?Ha nem csak gondolat,akkor tényleg nincs mit tenni,fogadd el magad,ám ne érdekeljen semmi s senki véleménye!
2015. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit mond a lelekbuvar?

Erdemes lenne egyet felkeresni..

2015. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!