Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Örültök, hogy van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örültök, hogy van egy külön topik nekünk? Szerintetetek esélyesebb lesz ezentúl ezen az oldalon az ismerkedés? Több leszbikus jár majd ide?

Figyelt kérdés
20/L/L/Pest megye (ha valaki esetleg ismerkedne :P)

2015. máj. 19. 10:37
 1/10 anonim válasza:
100%

nem hiszem, hogy az ismerkedés ezen fajtája a legtökéletesebb. Talán még a leszbikus társkereső oldalak is jobbak, mert ott legalább senki nem írogat köcsögségeket a kérdésed alá ;)

Amúgy budapesti vagyok és 18 éves xD

2015. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Mivel az ismerkedős kérdéseket törlik, így nem vagyok benne olyan biztos.
2015. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikus társkeresőkön nagyon sok a kamu. Vagy a szájhős hetero, akik élőben semmit se mernének. Mondjuk ezek a kategóriák itt is megvannak...
2015. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, hogy így szétszedték. Az ismerkedés ugyanannyira lesz esélyes, mint eddig.
2015. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy anoním kérdezős oldal szerintem a lehető legrosszabb hely ismerkedni.


Egyszerűen kb 0.5 % esélye van, hogy közel is laktok, meg be is jöttök egymásnak és nem is 50 éves recskázó férfi egyikőtök sem.


Amit inkább ettől a részlegtől várnék, hogy egyrészt érdemben választ kapok a kérdésekre, és talán jobban megtalálják azok, akiknek igazán szól.

2015. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem is ír vissza a kérdező priviben, jó kamu vagy!
2015. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Délutános műszakos vagyok,és most keltem,nem kamu vagyok, csak még álmos egy kicsit!Mire ezt olvasod már írtam is neked (meg másnak is,aki rámírt :P) Ne izgulássz,tényleg lány vagyok! :)
2015. máj. 20. 08:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy kaptunk egy külön topikot. Bár így sem fog különösen sokminden megváltozni, de egy kedves gesztus. :)
2015. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Itt a Gy.K.-n ismertem meg a Barátnőm.

NYITOTT SZEMMEL/SZÍVVEL JÁRJ-KÉLJ!-legyen ez a mottótok.:)

27L/L

2015. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó de cuki :)))))
2015. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!