Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Volt már veletek h egy fiu barátotok többet akart? H utasítottátok vissza?

Figyelt kérdés
Van egy fiu barátom aki többet gondolna de én leszbikus vagyok csak a lányokat szeretem és ezt ő is tudja,de még is mondta h tetszem neki meg többet szeretne,és én nem szetetnék bunkó lenni , sem megbántani őt nagyon közel áll hozzám de csak mint barát tudok rágondolni mit tegyek? Mondtam neki h leszbi vagyok de mondta h ő nem hiszi el stb...de már régóta tudja csak ...

2015. júl. 20. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Undorodsz is a férfival levés gondolatától, vagy csak nem érdekel a dolog (kb. annyira izgatna fel, mintha vennél a boltban két doboz tejet)?
2015. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érdekelnek ha undorodnek akk nem lenne fiu barátom, nem utálom a fiukat csak nekem nem kellenek
2015. júl. 20. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kezemen nem tudom megszámolni hány ilyen volt.


Sajnos tapasztalatim szerint legtöbb csávó azért a haverod mert meg akar dugni. Ez pl. ennek a biztos jele, egy igazi barát emberként látna, és nem egy darab húsként és felfogná, hogy mit jelent az hogy a pasik nem jönnek be.

Illetve hát ugye ha valakibe szerelmes leszel, akkor ha visszautasít, akkor kénytelen vagy megszakítani a kapcsolatot vele. Szóval nem tudom miért, de nekem minden fiú barátom eltűnedezett ahogy szép lassan felfogta, hogy nincs esélye.


És mivel leszbikusként a nők nagy részének nem vagyok pálya, pontosan tudom hogy milyen rossz a visszautasítás és utálok embereket lekoptatni. és sajnos sokuk nem ért a kedves szóból, direktbe el kell őket küldeni a pitsába hogy levágják mi van.


Ugyanakkor nem vagy köteles haverságból széttenni senkinek a lábad, bárki bármit is mondjon.

Szóval elsőre kedvesen, másodszorra erélyesen, harmadszorra bunkón. Ha ennyire tapad, és nem érti a nemet, akkor nem vesz emberszámba és mint barát se túl értékes.

2015. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na tökéletes példa, az ilyenek mint te miatt tudnám fejbelőni magam.

Esetleg segitsek a gyámoltalanságodban es kinyögjem helyetted neki h "leszbikus vagyok es egyebkent se erzek irantad tobbet, csak baratsagot."

Kill yourself

2015. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De felolem ossze is johetsz vele amilyen sok eszed lehet. Mert "nem akarom megbantani" hat nehogy mar buntudatod legyen mert nem izgulsz a haverodra es masreszt a csajokat szereted.
2015. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!