Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fontos a párod életkora?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a párod életkora? Mennyi a +/- limit nálad, és ehhez hány éves vagy? Inkább idősebb vagy fiatalabb legyen?

Figyelt kérdés
Értelem szerűen leszbikusoknak és bi nőknek szól a kérdés

2015. aug. 2. 23:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nálam +/- öt év, és ha lehet idősebb legyen mint én.


25/L,L

2015. aug. 2. 23:01
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy +2-3 év lenne jó a párom javára. Nem szeretnék nálam fiatalabbal lenni, de ha olyanba szeretek bele, akkor olyanba. Akkor nem a kor fog dönteni.
2015. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekemis kb + - 5év

22\L \B

2015. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nalam - 1-2, + 20 is akar
2015. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Idősebbek de csak mert 18 vagyok :D és egy 16 éves nem biztos h komolyan gondolja , többször mem gondolta komolyan a nálam fiatalabb ez persze nem jelenti h más is ilyen, szóval személy függő alsó határ 16 a felső max 30
2015. aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem számít annyira a kor, csak legyen idősebb nálam, mert a tőlem fiatalabbaktól félek, hogy nem gondolják elég komolyan. Köztem és a párom között 13 év van és tökéletesen megvagyunk.
2015. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mivel én 20 vagyok,nálam értelemszerűen szigorú az alsó határ.


18 évesnél fiatalabbal nem szívesen kezdenék.Nem azért,mert éretlennek tartanám,hanem mert egy italra sem tudnám normálisan meghívni :/


A felső limit valahogy olyan 28-30 lenne,tehát 8-10év,amikor még nem számítunk külön korosztálynak.


De persze az élet tartogathat még meglepetéseket,és lehet még 17,vagy 32 éves barátnőm is :P


20/L/L

2015. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 22 leszek, így nem szeretnék fiatalabbat sokkal, nyilván még ez igen éretlen kor, tudom magamról is. Inkább velem egykorúak, vagy valamivel idősebbek jönnek be ... vagy épp sokkal, de azért a határ 40 körül mozog, bár ez inkább anyakomplexus.

Később nem kétlem, hogy a fiatalabb korosztályból is válogatnék, ha úgy adódna, nyilván addigra ők is felnőnek :D (nem mintha én olyan nagyon felnőtt lennék, de na)

2015. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnek nálam fiatalabb barátnőt, jelenleg. Inkabb a 25-35 éves korosztályban nézelődnék, de nem hiszem, hogy valaha is lenne erre esély:( Viszoont, majd mikor én érek abba a korba simán el tudnám magam képzelni 18-25 éves kiscsajokkal:'D

16/L/L

2015. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En az idosebbeket preferalom. Valamiert a 35-45 koruli nok tetszenek, nem tudom miert. Sokszor erzem ezt atoknak, olyan konnyu azoknak akiknak gyakorlatilag mindegy vagy a sajat korosztalyukban talalnak part...nekem ez sosem ment. Egyszeruen nem vonzanak a huszoneves csajok, nem tehetek rola.
2015. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!