Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lesz rengeteg meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz rengeteg meleg öngyilkos?

Figyelt kérdés
én csak lesek... de tényleg. Ennyire figyelemre vágynak? 'Juj b*zi vagyok nézz ide' vagy ez valamiféle újkori elvetemült divat?

2015. okt. 1. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt meg honnan veszed?
2015. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Előadást kell írnom az öngyilkosokról és rengeteg helyen azt látom, hogy a depresszió mellett a szexuális beállítottságuk az, ami miatt képesek sajátkezűleg meghalni. DE MIÉRT? ne legyenek akkor melegek és kész :) nem?
2015. okt. 1. 14:07
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Te is csak egy rohadt troll vagy.

És nagyrészt a magadfajták az oka, hogy sokan depresszióval kűzdenek. És meghalnak.

2015. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Hagy hulljanak, sokan vannak és feleslegesen fűtik a Földet.
2015. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem troll vagyok, csupán nem értem miért kell olyan dolog miatt megölni magunkat amiből ki is lehet gyógyulni, kidivatolni.
2015. okt. 1. 14:19
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha nem troll vagy, akkor viszont nagyon hülye, hogy nem érted.
2015. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
" kidivatolni." Hmmm. Ez tetszett.
2015. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Remélem nem a főiskolára írod a dolgozatodat.

Tudod, ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor nem gondolod, hogy másoknak is eszébe jutna? Ha belegebedek se tudnék vonzódni a férfiakhoz. Te se azért vagy hetero, mert az akarsz lennu, hanem mert egyszerűen az vagy. EZ IS UGYAN ILYEN.


Vannak olyanok, akik elmondták otthon és tudod mi lett a vége? Az apja összeverte és kitette a házból kiskorúként. Tökretették emiatt az életét és komoly pazichés betegségek lettek ebből.

A társadalom rossz hozzáállása miatt lesz sok homoszexuális öngyilkos. El nem fogadás, TESTI BÁNTALMAZÁS (ami előfordul ám. Összerugdosnak pl valakit az utcán)

Ezek után hidd el, hogy ha meg tudnánk "gyógyulni", megtennénk. Én például pont nem, mert ezt szeretem, dekem ez nem kellemes. De pl a szélső helyzetekbe tartozó egyének, mint amiket most is soroltam, valsószínűleg az életét mentené meg.

De ilyen nincs.

2015. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Pszichés* valószínűleg* nekem*
2015. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Nézd meg az Imák Bobbyért című filmet talán segít az előadásodban meg hogy kicsit jobban képbekerülj a témával..
2015. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!