Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha két nő egymásbaszeret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két nő egymásbaszeret, akik heterónak feltételezik egymást, ezért titkolni akarják az érzéseiket, ettől függetlenül idővel akaratlanul is észreveszik egymáson?

Figyelt kérdés
Például a tekintetből meglátszik? vagy milyen jelei vannak, amikből lehet következtetni, ha vannak ilyen jelek egyáltalán, mivel ugye titkolni akarják még egymás elől is, mivel közös baráti körük van, és ezért nem mernék megkockáztatni, hogy esetleg kitudódjon.
2015. nov. 25. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól sejtem ki akarod deríteni hogy a csaj aki tetszik neked, viszonozza e.

Hidd el nekem a tekintet k.urvara nem számít, kérdezd meg tőle!!!

2015. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó pokerface emberek, de szerintem a tekintet sok mindent elárul. Meg a testbeszéd is. Vagy az is, ha hirtelen távolodni akar tőled.
2015. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem árul el a tekintet, engem sok lány megnéz félreérthetően, mégis heterók, ennyi!
2015. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudod a legjobban kideríteni ha ártatlanul csak elmentek bulizni, és piáltok nem keveset és megcsókolod, ha visszacsókol akkor már tudni fogod...;) ha meg kiakad akkor másnap hivatkozhatsz arra hogy túl sokat ittál..:D 18/L
2015. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
huu 4-es nagyon sok eszed van a tömegdumáddal
2015. nov. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem idővel megérzik és látszik is. Ha kölcsönös a szeretet, akkor tuti. Meg, eleve fűrkészik egymást már az elejétől. Tekintet, gesztusok, testbeszéd...
2015. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!