Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért bámulja anyám más nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulja anyám más nőket az utcán, bevásárló kp. -ban, egyáltalán miért bámulja más nők melleit? Ez olyan furcsa számomra. Erre van valami magyarázat? Nem gondolnám, hogy leszbikus, mivel régóta házas apámmal.

Figyelt kérdés

Amikor anyámmal még együtt laktam, akkor meglehetősen gyakran rápillantott az én melleimre, akkor voltam kb. 16-17 eves. Ha kijöttem az egyik szobából a nappaliba, és ha ő éppen Tv-zett, akkor is állandóan rápillantott a polómra, hogy nézze a melleimet. Ez mindig is nagyon zavaró volt, és ezért is bő polót hordtam, és próbáltam a rossz testtartásommal (vállaimat előre húztam)takarni a melleimet. Anyámnak ez a szokása már nagyon-nagyon hosszú évek óta van, és ha a buszon is meglát nála 10-20 évvel fiatalabb nőket, azókat is jól megbámulja. Nem tudom eldönteni, hogy ez a rossz a házassági miatt alakulhatott-e ki nála, hogy ennyire megutálhatta a férfiakat. Vagy pedig szégyelli magát, hogy ő nem néz ki jól, vagy nincsenek szép mellei.

Nem gondolnám, hogy leszbikus lenne, mivel kb. 30 éve házas az apámmal, de közöttük már régóta nincs semmi, maximum hangos szóváltás.

De emlékszem arra is, hogy amikor a bátyjám egy szál alsóban kijött a szobájából, mert éppen átöltözött, akkor észrevettem, hogy anyám a saját fiának az alsóját nézte, hogy mennyire dudorodik...

Annyira perverz anyámnak ez a dolga. Ha nekem lennének gyerekeim, én nem bámulnám a saját gyerekem melleit, vagy fütyijét. Ez annyira beteg!!


2015. dec. 17. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem a szépet legyen az egy tárgy, állat, növény, nő, vagy egy mell- Nekem szilikon mellem van, de előtte és most is nézegettem a melleket, mert érdekel, hogy kinek milyen. Nem vagyok se leszbikus, se biszex.
2015. dec. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nézni más nők melleit.Összehasonlításképpen.
2015. dec. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig nézem a ciciket, sőt! próbálom kitalálni, kinek mennyire van kitömve a melltartója.

Összehasonlítom. Magammal. Biztos bántja, hogy neki már nem szép..

2015. dec. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Fhuu enyhen van itt meleg...
2015. dec. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
hát azért hogy a saját gyerekeit így stíröli, az szerintem is fura..
2015. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele :D én anyum is megszokott nézni de utana mindig kommentalja h híztam :DD amin megsértődök és elvonszolom magam edzoterembe de én is visszaszolok neki xd és akk ő is edz xd mellre is beszol h pici xd de ez jutott xd én szeretem :D tökéletes lányt akar nem jöttossze:D
2015. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak egyszerűen ki van éhezve és ez teljesen normális:)) szerintem rúgjatok be kettesben anyuddal aztán lesz ami lesz:)):P
2015. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!