Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tényleg ennyi nőben van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi nőben van leszbikus/bi hajlam, vagy csak félreértelmezem a jeleket?

Figyelt kérdés
Elég sok nőnél érzem azt, hogy nem teljesen heterók, nem tudnám körbeírni, csak a metakommunikatív jelek, stb., pedig amúgy elvileg heterók. Na jó kicsit nyakatekert mondat lett :D Van pasijuk, meg ilyenek. De néha vannak olyan elszólásaik, amik még inkább azt erősítik, hogy a nők is bejönnek nekik. Kb minden 10/8 nő ... az túl sok arány, vagy csak rossz helyen járok :D Nektek mi a véleményetek erről?

2016. jan. 6. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ez a helyzet.
2016. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
#2: akkor valamit nem jól csinálsz.
2016. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is így érzem... de amivel nem tudok mit kezdeni, hogy sok elvileg hetero még azt is mondta, hogy bejövök neki. Én komolyan nem tudom hova tenni az egészet.
2016. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Nők között valóban nagyon sok a biszexuális hajlamú. Én férfi létemre kiszúrtam ezt, önerőből, már 22-23 éves koromban.

Nem tudom ennél mennyire játszik be a szexuális elhanyagoltság, vagy az, hogy a nők tényleg a szebbik nem, de tény, hogy nagyon sok lány vonzódik a saját neméhez.

2016. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem, alaposabban elolvasva a kérdésed alatti sorokat, úgy tűnik, hogy még te is hajlanál az ilyesmire.
2016. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
A hajlam a két nemben szerintem kb. egyenlő, csak B€zÍnak lennei nem olyan menő mint leszbikusnak! :-)
2016. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én leszbikusnak vallom magam, bár ezt nem vállalom fel. Mondjuk sokszor gondolkodtam azon, hogy lehet megkönnyítené az ismerkedést, bár az is lehet, hogy csak sok kíváncsi hetero akadna horogra, ami pedig nincs ínyemre.
2016. jan. 6. 22:45
 8/23 A kérdező kommentje:
Én régen priden lepődtem meg, hogy mennyivel több meleg hirdetés van, mint leszbikus, és hogy azoknak is többsége titkos szexpartnert keresett :o. Bár ez lehet csak nekem volt ennyire meglepő :D
2016. jan. 6. 22:46
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ne is vállald fel. Több hátrányod lenne belőle, mint előnyöd, az tuti.


Egyébként meg, a lányok esetében az ismerkedés is könnyebb, senki nem lepődik meg azon ha két lány kézenfogva megy az utcán, vagy ha ölelkeznek, összebújnak.

Gondolom ezért aztán hirdetni se nagyon kell.

2016. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Csak en akadok azon ki ami irtal kedves utcso!
2016. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!