Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy szeretkezik egy stone...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeretkezik egy stone butch, vagy egy tomboy?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja a stone butch jelentését: [link]

Szóval a kérdés az, hogy hogyan? Vannak itt stone butchok?



2016. márc. 25. 17:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%

Én az vagyok, de ilyen kérdésekre csak privátban válaszolok.

Nincs kedvem olvasni a beszólogatásokat :D

2016. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
OK, nekem ott is jó, ha valakinek jobb privátban, akkor írjon légyszi!
2016. márc. 25. 17:52
 3/39 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Milyen technikákkal? Csak ujjak+nyelv, ennyi? (segédeszköz nélkül)
2016. márc. 25. 18:43
 4/39 A kérdező kommentje:
Na, butchok, találtam egy jó kis cikket: Puzsérnál a hogyan kell p*uncit nyalni. Aki kipróbálja, írja meg milyen volt. :)
2016. márc. 25. 19:01
 5/39 anonim ***** válasza:
69%
Ez a cikk elvett 5 percet az életemből.
2016. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem kényszerítettelek, hogy olvasd el.
2016. márc. 28. 16:25
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a szavak a kinézetet, öltözködési stílust írják le. Ez miért kellene, hogy együtt járjon valamilyen tipikus viselkedési mintával?


Szóval én azt tudom válaszolni a kérdésedre, hogy ugyanúgy, mint bármelyik másik leszbikus nő.

2016. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
A stone butch ruhában marad szexben is, utánaolvastam, őt nem kényeztetik, csak ő ad a másiknak és arra vagyok kíváncsi hogy hogyan, részletesen. :D
2016. ápr. 8. 20:24
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően igen nyelv és ujjak miután csak ez áll rendelkezésre. A segédeszköz függ mindkét embertől. A butch akar e használni, a partnere akarja e. Van olyan leszbi nő aki imádja a vibrátort és van olyan aki attól is undorodik. Szóval alapvetően csak nyelv+ujjak+partner igényei.
2016. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Ujjakkal hogyan? A nyelvtechnikák is érdekelnek, de a Puzsér cikke segít. :D
2016. ápr. 8. 23:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!