Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ma délután lett volna az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délután lett volna az első szex a barátnőmmel. Ő a harmadik lány akivel együtt vagyok. Volt egy kis gond, és nem tudom mi tévő legyek. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Az előző két barátnőmnek ún. baba puncija volt.Szőrtelen,szép húsos nagyajkakkal,formás kis csiklóval és nem kilógós kisajkakkal.Az előzőnek (mármint a jelenlegi előttinek) még a színe is szép volt,rózsaszín,és mindig ügyelt hogy üde és illatos legyen.Ma a mostani barátnőmmel lett volna az első együttlétünk.Mikor vettem le róla a bugyit majdnem elájultam.A kisajkak mint két cafat romlott hús nagyon durván kilógtak,és barna volt az egész.A szeméremdombja olyan volt mintha a jetivel szemeznék.És olyan érdekes,nem semleges és nem is édes illata volt.Hála a jó istennek pont a tesóm telefonált és be tudtam adni hogy most le kell lépnem mert sürgős probléma akadt.Tudom hogy nagyon szar ember vagyok de nem tudtam mit tegyek.Kicsit hányingerem is lett,képtelen lettem volna még közelebb menni a puncijához,viszont szeretem őt,és a világért sem bántanák meg.Most mit csináljak?Nagyon el vagyok keseredve :( 20/L

2016. ápr. 8. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Egy ilyen felszínes p*csának lehet barátnője, nekem meg nem.

Fuck my life. :(


Ha ekkora problémát okoz, akkor szakíts vele. Bár jó kis trauma lesz neki.

2016. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Umaku ***** válasza:
22%
Mar bocs, de szerintem a baratnod sem futna el ha kiderulne a farkad helyett ott egy bebi uborka. Es nem tudsz mit csinalni, max ez lesz a kapcsolatotok vege. De ha azt mondod neki h "azert mert undorito a pinad" atnyulok a telefonon es megfojtalak.
2016. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha a szőr zavar,akkor megbeszelheted vele. De emiatt undorodni,hogy milyen a puncija? :(

Ha megtudnam egy jovobeni baratnomrol,hogy ilyenert nem kivanna,szakitanek vele.


Probalj valtoztatni kicsit a hozza allasodon,ha tenyleg szereted! Ha nem..akkor meg jobb neki nelkuled.

De remelem,hogy jobbra fordul minden!

2016. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Umaku ***** válasza:
31%
Ohh hogy leszbikus vaaagy. Elnezest. Helyesbitek, ha neked meg pl.... Mit tudom en a lenyeg, a penyeg na!!!
2016. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

nem ismerem a barátnőd, de mindenesetre ne bántsd meg azzal, hogy olyan alul. nekem is hasonló a leírtakhoz, számomra nehéz is volt elfogadni magam és vkivel ezt megosztani. rettenetesen szégyelltem. nehogy ez miatt lelki sérüléseket okozz neki, én biztos nem heverném ki könnyen.

próbálkozzatok úgy felizgatni egymást h csak kézzel, hátha a vágytól már nem fogsz ilyeneken fent akadni. lehet külsőre nem olyan mint a többié, de belül még lehet jobb.

2016. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Az a rossz hírem... Hogy ha szereted is... Nem vagy annyira szerelmes belé. :( Egy igazi, jól működő kapcsolatban ezek a dolgok eltörpülnek. Ülj le vele beszélgetni.
2016. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Felszínes,és válógatós vagy.Ennyi. Szerinted még mennyi lány rendelkezik ilyen pu..ival.

Mi van akkor.Ha az elkövetkező kettőnek is ilyen lesz? Addig keresgélsz,amíg találsz egy rózsaszínű.illatos baba fazonút.

Az illatán meg segíthet egy gyors fürdés.

2016. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Igazuk van a hozzászólóknak. Felszínes vagy ilyen téren, rettentően.

Már eleve iszonyatosan ledegradálóan jellemezted, érződött benne a tömény undor... Ha szeretnéd, ez lenne az utolsó dolog ami érdekelne, hogy milyen formájú a puncija..

De nincs ezzel baj - még - .. Majd ha közelebb leszel a 30-hoz rájössz, hogy egy szerető társ fontosabb, mint a baba punci...

Szakíts vele, de az igazsággal SOHA ne bántsd meg. Ez örök sérülés lenne. Mintha kb. valakit azért dobnának ki, mert kicsi a melle.


27/L/L

2016. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom én leszek a sokadik válaszoló aki azt fogja mondani,hogy ilyen felszínes embernek kapcsolat... Nem is kéne! Ha ekkora gondod van vele,akkor szépen búcsúzz el tőle,mert nálad jobbat érdemel! Jah,hogy szereted?! Aki szeret valakit,az nem így beszél akár a kedvese nemi szervéről sem! Remélem kellően szégyenled magad és nem bántod meg azt a szerencsétlen lányt!
2016. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha már ilyen nagy az egyetértés, akkor elmondom, hogy szerintem is felszínes vagy. És ne mond, hogy szereted. Ha szeretnéd, nem így nyilatkoztál volna róla. Ha nagyon nem bírod, szakíts vele, de semmiképp se az igazsággal indokold. És ilyen válogatósaknak összejön a barátnő...
2016. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!