Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ma délután lett volna az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délután lett volna az első szex a barátnőmmel. Ő a harmadik lány akivel együtt vagyok. Volt egy kis gond, és nem tudom mi tévő legyek. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Az előző két barátnőmnek ún. baba puncija volt.Szőrtelen,szép húsos nagyajkakkal,formás kis csiklóval és nem kilógós kisajkakkal.Az előzőnek (mármint a jelenlegi előttinek) még a színe is szép volt,rózsaszín,és mindig ügyelt hogy üde és illatos legyen.Ma a mostani barátnőmmel lett volna az első együttlétünk.Mikor vettem le róla a bugyit majdnem elájultam.A kisajkak mint két cafat romlott hús nagyon durván kilógtak,és barna volt az egész.A szeméremdombja olyan volt mintha a jetivel szemeznék.És olyan érdekes,nem semleges és nem is édes illata volt.Hála a jó istennek pont a tesóm telefonált és be tudtam adni hogy most le kell lépnem mert sürgős probléma akadt.Tudom hogy nagyon szar ember vagyok de nem tudtam mit tegyek.Kicsit hányingerem is lett,képtelen lettem volna még közelebb menni a puncijához,viszont szeretem őt,és a világért sem bántanák meg.Most mit csináljak?Nagyon el vagyok keseredve :( 20/L

2016. ápr. 8. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Most lehet rám zúdítani a köveket, de bevallom, én megértem a kérdezőt. Lehet azt mondani, hogy felszínes, meg azt, hogy ha tényleg szeretné a barátnőjét, akkor blabla...

Őszintén? Ha lenne egy barátnőm, akivel eljutnánk testi kapcsolatig és kiderülne, hogy taszít, számomra nem gusztusos a puncija, az illata, stb. akkor én is nagy bajban lennék. Közel sem biztos, hogy úgy tudnék tenni, mintha minden oké lenne. És bevallom, teljesen meg tudom érteni, ha valaki ezen nem tud felülemelkedni.

Most őszintén, ha valaki nem kívánja a másikat, akkor miért erőszakolja meg magát?


Abban persze teljesen egyetértek az előttem szólókkal, hogy ilyen probléma esetén úgy kell, úgy illik lezárni a kapcsolatot, hogy a másik fél még véletlenül se sérüljön. Baromi nehéz, de muszáj. Ki tudja, mit hoz az élet? Lehet, hogy a kérdező számára "visszataszító" nemi szerv egy másik nő számára a legszebb és leginkább kívánatos lesz a világon! De ahhoz, hogy a lány megtalálja az Igazit, az kell, hogy szegényt ne bántsák meg annyira, hogy soha többé ne legyen képes egy másik partner előtt kitárulkozni.

25.bi.L

2016. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

Megertem en is a kerdezot es a tobbieknek meg nincs igaza! En meg akkor azt mondom nincs jogotok elitelni valakit ha nem szereti a salatat. Azt ijatok felszines, pedig nem. Azt nem mi dontjuk el, hogy mi tetszik. En amiota az eszemet tudom nem szeretem a salata puncit es akarhogy eroltetnem nem valtozna meg a velemenyem, mert ezt nem en dontottem el.

Ne bantsd meg ennyi amit tehetsz! Egyutt lenni valakivel aki nem tetszik azon a ponton akit rengetegszer fogsz latni es erezni nincs ertelme. Talalj ki valamilyen indokot de ne bantsd meg mert nem tehet rola.


A tobbiek meg kicsit nezzenek magukba es olvassanak utana miert tetszik valami es miert nem!

2016. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Markci válasza:
24%
Én azt mondom hogy kap**tok be ! Ha nekem nem tetszik valaki buxaja biztos nem rakom bele a farkam. Keresek mást.... De attól még nemkell leszolni valakinek biztos tetszeni fog :)
2018. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!