Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, szerintetek könnyű vagy nehéz partnert találni?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok, ha megismerkedsz egy lánnyal és valahogy a tudtára hozod szexelni szeretnél vele, hogyan fogadják? Tiltakoznak, vagy hajlandóak belemenni?

2016. ápr. 23. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz. Nekem csak szexre nem is sikerült befűznöm senkit.
2016. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
probálkoztam már sokszor de semmire sem mentem
2016. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok de még semmire nem találtam lányt
2016. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én kapcsolatot nem szeretnék, de szivesen kipróbálnék ezt-azt :)

23/L

2016. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom, hogy hol vannak az ilyen lányok akik csak szexet szeretnének, mert hogy a közelemben nincsenek az is tuti biztos az eddigiek alapján.
2016. ápr. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Interneten villámgyorsan lehet találni. Vagy legalábbis én ezt tapasztaltam. Élőben biztos nehezebb.
2016. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Èn nem szeretnèk komoly kapcsolatot,de îgy se találok magamnak senkit,már azon gondolkozom hogy egy prostival fogom elveszîteni

L/L/22

2016. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt gondom az élőben ismerkedéssel, ha akartam, sikerült is befűznöm valakit, de komoly kapcsolatot pl. nagyon nehéz volt találni.
2016. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alkalmikra azért könnyebb, főleg Pesten. komoly kapcsolatot nehéz, de azt igazából heteróként is.
2016. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem komoly kapcsolatot és szexet is nehéz találni. fél-1 évente van olyan, hogy találok egy normálisabb nőt kapcsolatra, de aztán valami "közbejön" neki és ilyen 2-3 hó után már megint egyedül vagyok.

Vannak, akik szexkapcsolatot akarnak tőlem, de azért nem ilyen emberekkel szeretnék szexelni, mert az ilyenek...hát, hogy is mondjam.. semmilyen mércét nem ütnek meg.

2016. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!