Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 23 éves leszbikus lány vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovalik andrea kérdése:

23 éves leszbikus lány vagyok vagyok fix kalcsolatban egy lánnyal a páromnak vannak extrém kivánságai félek megmondani neki, hogy az eztrém dolgokat nem vállalom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki. A párkapcsolatok alapja az őszinteség.
2016. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CptTomato ***** válasza:
56%

Először is ne úgy beszélj mint 1 prosti ("nem vállalom")

Másodszor meg álj elé mond meg neki hogy ez neked nem fér bele, ezért meg azért, ha nem érti meg akkor Adieu!

2016. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem szabad bevállalnod ami Te nem akarsz.Nem másnak kell megfelelned a szexben sem,egyszerűen megmondod neki.20/L
2016. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak azert van veled mert eddig mindent megcsinaltal akkor ez nem egy kapcsolat. Hanem csak eszkoz vagy aki jol nyal, akar nyilvanosan is, ha jol ertem.
2016. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
58%

A nyilvánosan részt mégis honnan szülted össze?:D Mégis melyik rész utal erre?


Egyéb iránt mit tudsz tenni azon kívül, hogy megmondod, hogy mi fér bele és mi nem?

2016. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mik az extrém kívánságai?
2016. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

akkor ne mondd meg neki, hanem csináld meg őket inkább...

úgy majd biztos jobb lesz... nem értem, miért nem mondtad neki az elején, amikor felhozta...

2016. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!