Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mégis hogy lehetne sivatból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy lehetne sivatból lezbikussá válni?

Figyelt kérdés
SOkan írják, hogy jaj mennyi a divatleszbi... De kérdem én, ha valaki 100%ban heteroszexuális az szerintetek "divatból" képes lenne lányokkal kavarni? Ehhez minium biszexuálisnak kell lennie nem? Nem hiszem, hogy egy heteroszexuális egyén bármi örömöt is találna abban, hogy a saját nemével kezd ki...

#divatleszbi
2016. máj. 30. 19:19
 1/3 A kérdező kommentje:
elnézést, divatból-t akartam írni :D
2016. máj. 30. 19:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a divatleszbi kifejezést arra használják, aki szórakozóhelyen, nagyon feltűnően smárol más lányokkal, de igazából ezt nem azért teszi, mert vágyat érez a lány iránt, hanem, hogy a férfiak figyelmét felkeltse. Aki divatleszbi az általban csóknál tovább nem is megy, tehát a szex az már nem fér bele neki. Aki meg szexel más lányokkal, az meg szerintem világos, hogy nem divatból csinálja, hanem mert valós örömöt lel benne...
2016. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint az emberek fele képes lenne azonos neművel közösülni sokan közülük csupán kíváncsiságból ki is akarják próbálni ezt titkon, csak a társadalom nyomása miatt ezt nem vállalják és többségük mindenáron el akarja fedni ezt. ( én úgy írom ezt hogy az emberek másik felébe tartozom, de elég sok jó haverom és lány ismerősöm van akiknek rájöttem az efféle érzéseire) Szóval ezzel arra akarok utalni hogy ezek "divatleszbi" lányok lehet hogy tényleg inkább a másik nemhez vonzódnak de attól még ki akarják próbálni ezt is.
2016. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!