Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudassam árnyaltan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam árnyaltan a kiszemeltjeimmel, hogy stone butch vagyok?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná mi az, keressen rá leszbográfon.

Nem akarom nekik ilyen nyíltan elmondani, csak árnyaltan célozgatni rá, hogy miért nem vetkőzöm le. Van valami ötletetek?



2016. júl. 9. 23:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
És mi a leszbográf?
2016. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

[link]

Igazán kiadta volna a Google is....

2016. júl. 10. 00:08
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Ne árnyaltan tudasd velük :) csak mond ki és ennyi. Ezek a sémák részben azért vannak, hogy ne kelljen elsorolni hogy te miket szeretsz, hogy milyen vagy. Ez így már árnyalt :)
2016. júl. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező,engem nem akarsz kiszemelni *-* ?
2016. júl. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Huuhhaaa... árnyaltan szerintem sajnos ezt nem lehet. :( attol tartok, hogy ezt egyenesen meg kéne mondanod, mert ha nem tudatod, akkor egy esetleges együttlétnél nagyon ciki szitu kerekedhet belőle.


Ha magamból indulok ki (és meg ne bántódj kérlek), én képtelen lennék így lefeküdni bárkivel. Nálam alap a kölcsönös örömszerzés. Szóval ha a partnerem nem engedné, hogy hozzányúljak, az nálam az együttlét teljes végét jelentené.


Mondd meg egyenesen, hadd döntse el a másik fél, hogy neki ez így megfelelő e vagy sem.

2016. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
En még sosem voltam lannyal,de nekem pont az ilyen jon be mert en nem tudom elkepzelni hogy valaha is kenyeztessek egy lanyt..de vonzanak a lanyok es szivesen egyutt lennek egyel de akkor az csakis ilyennel lenne elkepzelheto :) 20/L
2016. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igen, de nyíltan kimondani is ciki lenne. Hát a seggemet megfoghatja ruhán keresztül, ha nagyon akarja. :D

Inkább az árnyaltabb megoldásoknak örülnék, de köszi a válaszokat, felpontozok mindenkit. Csak élőben szemelek ki embereket, és nagyon nehezen szeretek bele valakibe, szóval kinyírom ezt a szép reményt. :D :3

2016. júl. 10. 21:45
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért ciki azt mondani, hogy stone butch vagyok? Mondjuk annyiból talán tényleg ciki, hogy ma szélesebb körben már inkább nem kívántak ezek a sémák, és szerencsésebb máshogy fogalmazni, de nem értem, miért fontos, hogy "árnyaltan" mondd el.
2016. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom a lány szexuális beállítottságát. :)
2016. júl. 20. 21:18
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát de mégiscsak jobb előre tisztázni, ha reménytelen a helyzet, nem? Mármint engem rohadtul idegesítene, ha addig finomkodnánk, amíg kikötünk egy ágyban egy másik stone-nal, aztán nézhetjük egymást. Párszor beszélgettem erről nőies lányokkal is, akik olyan vehemensen állították, hogy válóok, ha egyoldalú a szex, hogy félnék óvatoskodni. :D De mondhatsz olyanokat, hogy az ágyban aktív/domináns vagy, nem nagyon szeretsz kapni, inkább adni stb., csak ezek olyan suta szavak, és aki olvas a sorok között, úgyis érti, hogy ugyanúgy azt jelenti, hogy az én gatyámba te soha, aranyom.
2016. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!