Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretkezéskor mindig adtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezéskor mindig adtok és kaptok is? Ti tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
A baràtnőmmel 6hònapja vagyunk együtt, nagyon jòl megvagyunk, sőt a szex is fantasztikus vele. Viszont nem mindig vàr el viszonzàst. Azt mondja, hogy ő nem kìvànja ès nem is igazàn vàgy rà, neki elèg ha engem kielègìthet. Ha pedig engedi, hogy viszonozzam az àltalàban azèrt van, mert nekem hiànyzik az, hogy kielègìtsem. Ti tapasztaltatok màr ilyesmit? Màr kezdem azt gondolni, hogy velem van a baj...:( hogy nem csinàlom elég jòl vagy, hogy nem kìvàn engem... Viszont ő is elszokott èlvezni! Ti mindig adtok ès kaptok is, vagy??Viszont, ha 5ször szexelünk egy hèten, abbòl minimum 2-őt ő kezdemènyez. Vagy ez normàlis ès csak tùl komplikàlom a dolgokat?20L

2016. okt. 9. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Lègyszi a kategòriàt figyeljètek :) mindenki vèlemènyère kìvàncsi vagyok, de legyünk tisztàban a dolgokkal :D köszönöm :)
2016. okt. 9. 16:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, neki biztos nem olyan magas a libidója. Egyszerűen neki a kevesebb is elég, nem veled van a baj.
2016. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de nem a libidóm miatt, mert az magas. Egyszerűen jobban szeretek adni és nem tudom elfogadni (vagy csak nehezen), ha kapok. Engem az izgat fel leginkább, ha a másik felizgul, örömet szerezhetek neki. Lehet ő is ilyen beállítottságú. Vagy csak vannak elfojtott dolgai, de ez meg pszichológus. A leírtak alapján nem veled van a baj, szerencsés, hogy nem egy kihasználó partnerrel hozta össze a sors (mint legutóbb engem). Nem kell mindig kínosan ügyelni arra, hogy mindenki egyenlően adjon-kapjon, nem kell strigulázni, de ha neked olyan érzésed van, hogy kevesebbet adsz, ebből lehetnek problémák a kapcsolatotokban, mondd el neki, beszéljetek róla, hogy megnyugodj valahogy.


L/bi

2016. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

Pròbàltuk màr megbeszèlni, elmondtam, hogy ez engem nagyon zavar. Annyit mondott, hogy ilyenen ne is aggòdjak, neki ez teljesen normàlis ìgy ès nagyon jòl èrzi magàt velem. Viszont az èn kis vilàgomban a szeretkezès a kölcsönös örömszerzèsről szòl. Ezèrt zavar ez engem ennyire, meg azèrt èn is èlvezem ha làthatom a pàrom elélvezni ès kènyeztetni :)

2016. okt. 9. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok ezek szerint ezen a téren. Próbálj meg kevesebbet rágódni a dolgon, hogy ne menjen a kapcsolat rovására.
2016. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem passzolunk? :/

Megpròbalok nem agyalni ezen, nem akarom elveszìteni emiatt...

2016. okt. 9. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Van kicsi szád, megkérdezed közben, hogy ő szeretné-e most. Még egyszerűbb, kezdeményezel te is. Vagy szeretné vagy nem épp. És ennyi.
2016. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szexben általában én kezdeményezek és nem várom el a feltétlen viszonzást. Nekem az is öröm, ha látom, hogy örömet szerezhettem neki. Sokszor csak én elégítem ki őt a számmal és nem sértődök meg, mikor aznap mást már nem csinálunk.

Érdekes, mert a szexben számomra mégis az a legélvezetesebb, ha egy időben érhetünk a másikhoz, pl. kölcsönös kézimunka vagy 69-es szájmunka.

26L

2016. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!