Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti barátkoznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti barátkoznátok heteró sráccal?

Figyelt kérdés
sziasztok!elméleti kérdésként kérdezem hogy ti leszbikus csajok barátkoznátok hetero sráccal? természetesen nem olyanra gondolok aki megakarna fektetni benneteket hanem aki tényleg csak barátként kezelne titeket minden hátsó szándék nélkül..vagy akinek volt ebbe része esetleg leírná? köszönöm a válaszokat:)

2016. nov. 15. 12:37
1 2
 1/17 Secret184 ***** válasza:
96%
Hetero pasi vagyok és van leszbi lány barátom. Miért olyan elképzelhetetlen ez?
2016. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert En vagyok az elo pelda ra...
2016. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Van jó pár hetero fiúbarátom. Mi ebben olyan különleges? :)
2016. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem akarod nrgfektetni miért fontos,hogy leszbikus legyen? Amúgy nem barátkoznék,mert ha "megfektetni" nem is akar,folyton a szex lenne téma. Mitha nekünk egyéb gondolatunk nem is lenne a szexen kívül.Meleg fiú barátaim viszont vannak, velük szívesen barátkozom de heterókból nem kérek.
2016. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Biszex vagyok, de vannak heteró fiú barátaim. Általában együtt nézzük a csajokat :D

De eddig nagyon jó a barátságunk :)

2016. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen,miért ne tenném.Ugyanolyan ember mint más.Vannak heteró fíú és lány barátaim is. :D
2016. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Még jó! Mondjuk nekem most nincs ilyen barátom igazán, de ha együtt néznénk a lányokat meg beszélnénk róluk, az nagyon klassz lenne szerintem :)
2016. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindegy, hogy ki hetero és ki nem, ha elfogadja, hogy nálam nem játszik, mint partner, nincs gond vele. Azokkal van baj, akik ezt nem képesek felfogni :D
2016. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Van pár heteró fiúbarátom :)

Bár őket még áltsuliban ismertem meg, azóta vagyok jóban velük. 18 évesen a legtöbb heteró srác sajnos nem csak barátkozni akarna velem :) De ha az illető tényleg csak barátként kezelne, semmi akadálya nem lenne.

2016. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyet értek a 8-as válaszolóval. Ha nem akar többet mint barátság, tőlem bármilyen nemű lehet.
2016. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!