Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Elmondjam neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki, hogy mit érzek? Vagy rá tudom esetleg venni szerintetek, hogy többet érezzen irántam és ne csak a fiúk érdekeljék?

Figyelt kérdés
Mindig is vonzódtam a fiúkhoz viszont az elmúlt időben elkezdtem érdeklődni a lányok iránt is. Igazából egy konkrét lány iránt aki viszont hetero. Nagyon szeretem ezt a barátnőmet és nem akarom elveszíteni. Sokat mondja, hogy szeret engem de tudom, hogy csak barátilag viszont ő azt nem tudja, hogy mikor én mondom neki, hogy szeretem azt nem csak barátilag értem. :(

2017. febr. 20. 17:57
 1/2 Spong ***** válasza:
100%
Rá venni sajnos nem tudod, ha teljesen hetero, szóval lépj tovább.Én is voltam már ebben a helyzetben.7 évig próbáltam megszerezni 1 100%-ig hetero csajt, de hiába minden próbálkozásom, mert nem lett az enyém és
2017. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"és ne csak a fiúk érdekeljék" ohh ha ez ilyen egyszerű lenne.. mint a Melegeknél, a heteroknál is csak az egyik nem érdekli a másikat.. Hacsak a csajsziban nincs biszex hajlam (amit kétlek) nem sok esélyed van. Ez van sajnos, tiszteletben kell tartani és továbblépni. :/
2017. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Szerintetek elmondjam?

Tesómmal elég jó az utobbi időben a kapcsolatom, nem tudom elmondjam e neki mit érzek a lányok iránt, félek megutálna

Elmondjam a sógoromnak, hogy a nővérem telefonjában leszbikus témájú levelezést találtam?

A beszélgetésből egyértelműen kiderült,hogy viszonya van a nővel,és meztelen képeket is küldtek egymásról.

Elmondjam neki, hogy tetszik nekem/vonzódok hozzá?

Van egy lány aki màr lassan két éve az egyik legjobb barátnőm de úgy két hónapja rájöttem hogy tetszik nekem. Ő emellett sokszor összezavaróan viselkedik... Megfogja a kezem (utcán is), átölel,az ölemben ül, volt hogy azt hitték hogy járunk, szemezni szoktunk és...

Szerintetek elmondjam neki?

Van egy lany a munkahelyemen aki tetszik. Noha azt nem tudom, h ot is erdeklik e a nok, mindenesetre a kolcsonos szimpatia megvan koztunk. Szoktunk hosszan egymas szemebe nezni...nem mintha ez olyan mervado lenne. :) Azt almodtam, h megcsokolt. Vonzodom hozza. Lesz egy...

Elmondjam neki az érzéseimet?

Beleszerettem az egyik tanárnőmbe. Először azt hittem csak a példaképem, csak rajongok érte. Leszbikus létemre nem mindig tudom eldönteni hogy most tetszik e az illető vagy csak felnézek rá... De aztán ahogy hozzám ér, ahogy megérzem az illatát, ha megdícséri a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!