Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A baratnomtol akivel mar 1 eve egyutt vagyunk es lassan a hazassagot tervezgetjuk, kaptam egy gyurut amire azt mondta h gyemant, de kiderult hogy csak sima ezust. Nem az a problemam hogy nem gyemant nekem egyaltalan nem szamit az erteke ha tole kapom, meg nem is eljegyzesi gyurunek szanta. Csak nem ertem mert nem az igazat mondta. Szerintetek?

2017. febr. 22. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha egy éve együtt vagy valakivel, akivel szeretnél a jövőben összeházasodni, miért nem vele beszéled meg ezt? Miért nem őt kéred számon? Mi nem tudhatjuk, miért hazudott, egyedül ő adhat neked választ.
2017. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehet őt is átverték,gyémántként adták el neki.Lehet nem volt pénze jobbra és szégyelte megmondani.Beszéld meg vele.
2017. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert de a gyemantot az ezusttel hogy lehet osszekeverni? Plusz a gyuru maga sosincs gyemantbol max benne a ko az.
2017. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a ko benne nem gyemant, hanem cirkonia gondolom. A gyemantot feheraranyba foglalnak.
2017. febr. 22. 14:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazabol azt nem tudom, hogy rakerdezzek-e hogy miert nem mondta el vagy inkabb hagyjam. Nem akarom megbantani csak nem ertem az egeszet.
2017. febr. 22. 18:22
 6/7 anonim válasza:
Hát akkor szenvedj jó sokat! Egy egész életet egy ilyen hazug alak mellett! Juj, nehogy rákérdezz! Szenvedj! Zsák a foltját esete, ismét bebizonyosodott! Csak azzal lehet megcsinálni, aki hagyja is!
2017. febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem volt 1,5 milliója gyémántra, de szeretett volna nagyot mondani, ezért mondta hogy gyémánt. Mert szeret téged.


Az ugye megvan, hogy a magyar átlagemberek nem vesznek gyémántot?

2017. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!