Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenes Kinga kérdése:

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tudom, hogy a nőkhöz vonzódom, de eddig még nem mertem elmondani neki, hogy a saját nememhez vonzódom. Többször próbáltam utalgatni rá, de amikor szóba kerül a leszbikusság, mindig azt mondja, hogy ez undorító. Félek elmondani neki, mert nem szeretném higy rossz szemmel nézzen rám, de nagyon fontos nekem a baratsága, és joga van tudni, nem titkolhatom örökké. Ráadásul minnél hamarabb szeretném elmondani neki, mert most nagyon megtetszett valaki, és a kapcsolatot is elkezdtem kialakítani már vele... Nem tudom mit tegyek.... :(

2017. márc. 7. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el szerintem. Ő is így volt ezzel, sőt gyakran voltak homofób megnyilvánulásai. De velem ugyanúgy viselkedik azóta is, jó, hogy elmondtam
2017. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*az én legjobb barátnőm is így volt ezzel
2017. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg valakinek a szexuális irányultsága rá és arra a személyre tartozik, akivel műveli ... Bár persze, ha párkapcsolatod lesz, akkor kiderül számára, de akkor már mindeni előtt fel kell vállalnod. És el kell fogadnod, hogy lesz aki nem tolerálja. Ez sajnos ilyen ...
2017. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha a saját neveden vagy itt fent akkor csak átküldöd neki ezt a linket messengeren. :)
2017. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen mond el neki.Így is úgy is ki fog derülni 1x.Mi van hogy ha pont egy csajjal fogsz csókolózni ő meg meglát titeket?Az nagyon kicsit kellemetlen szitu lenne.Tisztázd ezt vele.Ő biztosan nem mondaná a te esetedre azt hogy undorító ez..Csak bátran,hamar túl leszel rajta.Nincs mitől félned.Ebbe a világba ez már természetes dolog.
2017. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig nem mondtam el, viszont nekem van egy komoly kapcsolatom és 6,5 év után mondtam el egy barátnak akiről tudom hogy egyáltalán nem ítéli el a melegeket, de valamiért akkor sem akartam elmondani. Végül azért mondtam el mert ajánlani akart egy fiút nekem. És akkor elmondtam hogy én még rég kapcsolatban vagyok. és akkor megtudta kivel, és teljesen jól fogadta, igazából annyira nem lepődött meg mert sejthető volt, ha valaki kicsit jobban odafigyel a másikra.
2017. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!