Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek szerelmes vagyok egy nőbe?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyemen vagyok, és nem tudom hova tenni amit érzek a felettesem iránt, aki szintén nő. Otthon is szinte mindig rágondolok, a munkahelyen egész nap őt figyelem, minden érdekel amit csinál, ha épp mással beszélget, akkor is arra figyelek amit mond, mintha hozzám beszélne.A facebookjáról mentettem le képeket és folyton azokat nézegetem, valamiért jól esik. Megmagyarázhatatlan késztetést érzek rá, hogy megöleljem és hogy puszilgassam. És néha azt képzelem,hogy kézenfogva sétálunk és csókolózunk, meg hogy lehúzom róla a ruhát😶 Még nem éreztem ilyesmit nő iránt,nem tudom, hogy most mi ez, most akkor leszbikus vagyok-e vagy minek számít ez?

Én 21/L, ő 35.



2017. jún. 20. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Biszex vagy, gondolom eddig fiúk érdekeltek. Ennyire egyszerű, főleg ha kapcsolatot is el tudnál képzelni vele.
2017. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csak egy csinos, sikeres nő akire fel nézel.

Én is egyszer éreztem ezt egy másik lány iránt, de nem vagyok leszbikus

2017. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem vagyok nő de én ugyanezt érzem a barátnőm iránt is szoval lehet de attol függ gondolom pasival voltál és ha minkettő tetszik akkor biszexuális vagy
2017. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!