Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon ezt azért csinálja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt azért csinálja hogy érettebbnek tűnjön a szememben?

Figyelt kérdés
Bi vagyok és ismerkedek egy lánnyal, akiről tudom hogy leszbi és tudja hogy tetszik nekem. Azonban kettőnk közül én vagyok az idősebb, de ő a tapasztaltabb, mind kapcsolatok, mind testiség terén. Én szűz vagyok, minden értelemben, tehát úgy értem se lánnyal, se fiúval nem voltam még. Ő azonban több lánnyal is kavart, flörtölt és szexelt is. Pár napja feljött a szex téma és mondtam, hogy én szűz vagyok. Találkoztunk is, ez amúgy nem az első találkozó volt már és kissé furcsa volt. Már mint eddig is beszélt az exeiről, de nem ennyit. Elmondta hogy kikkel kavart meg hogyan meg kikkel csókolózott stb. és egy idő után már zavart, egyrészt tényleg nem beszélt még ennyit a szerelmi dolgairól, másrészt egyre inkább kellemetlen volt, hogy ő mennyi mindent megtapasztalt én meg még fele ennyit sem. És azon gondolkodtam hogy elképzelhető hogy azért beszélt ennyit ezekről mert ezzel akart felvágni előttem?
2017. júl. 22. 10:59
 1/5 hitlagol00 válasza:
Részben lehet azért,részben lehet azért mert utalt a szexuális kapcsolat létesítésére
2017. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Amúgy valószínűleg csak segíteni akart, fel szeretett volna világosítani mivel tudja, hogy te még nem voltál lánnyal.Biztosan azt hitte érdekel a téma és kíváncsi leszel a tapasztalataira, ha kérdezel válaszolt volna stb. Tőlem is fiatalabb volt az első női párom 6 évvel, mégis jóval tapasztaltabb,ő is tanítgatott, irányított,nincs ebben semmi rossz.
2017. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy mert tapló... Tökmindegy szerintem, hoyg most nő-nő, férfi-nő vagy férfi-férfi ismerkedik, én egész biztos nem akarnék hallani az exeiről meg a kavarásairól az első randin, de még így nagyon a többin sem. Magánügye. Inkább arra gondolnék, hogy úristen, semmi rételmes témája nincs ezen felül és ennyit gondol ezekre az emberekre meg a szexre, jó primitív lehet...

Úgyhogy nem ilyen egyszerű a dolog, kérdezd meg inkább tőle, ez miért volt szükséges.

2017. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából mindegyik lehetséges. :"D
2017. júl. 22. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Na rákérdeztél nála?
2017. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!