Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számít nálatok a távolság?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nálatok a távolság? Belemennétek egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy megismertek egy lányt a neten, és rendesek beszéltek mindennap, skype, telefonálás, látjátok ezeken keresztül egymást. Akarjátok őt, csak mondjuk 200+ km-re lakik. Belemennétek egy távkapcsolatba ha tényleg a megfelelő lányról van szó?

2017. aug. 9. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem 200 meg gombocbol is sok. 😂
2017. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Számomra az online kapcsolat nem kapcsolat. "Járunk a neten" az nem járás. Egy skype beszélgetés nem randi. Barátság persze, lehet, nekem is sok online barátom van, de "párkapcsolat"? Ahhoz kell, hogy személyesen találkozzunk. Szerintem.
2017. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

A 2. válaszát osztom. Ez úgy kb. utoljára egyetem alatt működhet. Nincs meg a varázsa, hogy este összefutunk egy vacsorára, sétálni egyet, megiszunk egy forró csokit. Nekem ezek a spontán találkák meg kellenek.

Totálisan kimarad a személyes ismerkedés is, ismeretlenek lesznek a mozdulatai, a szokásai, a mozgása, az illata, hisz csak a hangját hallom meg olvasom, amit ír. Tök értelmetlen. Bocs, ha ezzel valakit megbántok, de nekem az ilyen nem kapcsolat. Látnám kb. hétvégente, amiből az idő nagy része utazással telik és emellett senki/senki másra így nem maradna időm gyakorlatilag. Úgyhogy ez nálam számít és egyben nem téma.

2017. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Kettes vagyok :) Pacsi hármas :) Igen, én is ezekre gondoltam.


Mondok egy példát: két külföldi ismerős, "együtt vannak." Az egyik Németországban él, a másik Angliában. És össze akarnak házasodni. Szerintetek?


Annyira nincs ennek semmi, de semmi alapja. Az, hogy "tegnap este is 3 órát át videóchateltünk" nem olyan, mint tényleg együtt lenni, egy légtérben és úgy beszélgetni. Egyszerűen más. Netes "kapcsolatra" nem lehet alapozni. De lehet túl "régi iskolás" vagyok xD

2017. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor távval már nem kapcsolat,nagyobb esély van a hűtlenségre is
2017. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Egészségükre :D Aztán majd jól meglepődnek, mikor oda kerül a sor, hogy összebútorozzanak és tényleg elkezdik megismerni a másikat.

Nekem sis volt ismerős pár, akik Budapesten illetve Romániában voltak helyileg, minden este órákig videóchat, kb. a 4. személyes találka után úgy összevesztek, hogy szétmentek. Kb, a fél életemet online töltöttem, beszélgettem-ismerkedtem emberekkel, lettek barátok, párkapcsolatok belőle, de mindig, MINDIG más volt az a személy élőben, mint online. Leginkább a kisugárzást egyszerűen semmi nem adja vissza. Szóval ennyit a távkapcsolatról. Max akkro fér el rövid távon, ha a másik közelebb tud költözni, de azt sem miattam, hanem maga miatt.

2017. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

úr isten a 200Km az világvége távolság neee ááá :XDDDD

Akár mikor el tudsz ugrani autóval nem tudom mit kell így reagálni...mai világban 200km az annyi mint régen 10 gyalog....

2017. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Pl. nincs autóm? Tényleg nincs. Na meg este 7-kor munka után, ha lenne is kocsim, biztos nem indulok meg egy 2 órás útra. Neee osszad az észt, mikor nincs miből.
2017. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem mennék bele, eleve nem is ismerkednék vele ha ilyen messze lakik. Budapestiként a városra és az agglomerációra korlátozódik nálam, nekem már 50 km is sok, szeretem ha korlátok nélkül tudok szinte akármikor találkozni a másikkal.
2017. aug. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem 200 de en a baratnommel 160 kmre lakom kicsit tobb es legalabb heti 1x latom van h heti 2x egyetimsta avgyok es dolgozom is mellette es szakitok ra idot h utazzak vagy o utazik es lassan 1 eve tart ,majd meglatjuk mi sul ki belole nem lehetetlen,mindent lehet csak akarni kell ha valamit nem akk azt nem akartad elegge
2017. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!