Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti randiztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiztatok már doktornővel? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy embert nem a szakmája határozza meg stb, viszont valamiért feszengve érzem magam mellette. Egy kicsit ùgy èrzem, mintha nem érdemelnèm meg őt, mert okosabb és fontosabb munkát vègez nálam. Egyèbkènt ettől eltekintve nagyon jól megvagyunk ès a szex uhh oltári jò, viszont nem tudunk olyan sűrűn találkozni, mint az előző kapcsolataimban. Szóval ti hogy oldottátok meg a találkozásokat? Szerintetek van egy ilyen fajta kapcsolatnak hosszùtávon jövője? Az összes barátom azt ajánlotta, hogy addig szálljak ki a románcból amìg lehet, mert később ennyi ideje sem lesz rám mint amennyi most van. Szòval kellene valaki akinek pozitìv tapasztalata van az "ilyesfajta" kapcsolatokban...

Köszi előre is a vàlaszokat, tanácsokat!



#szerelem #kapcsolat #doki #rubrika #félelem attòl hogy megint mellé nyùltam #az èn dokim #most megyek ès eszek egy kis csokit #mennyire kiràly ez a kulcsszò rublika
2017. szept. 29. 23:38
 1/5 anonim válasza:
100%

Én még nem randiztam dokival viszont:

Találkozgattam olyan lánnyal akit többre tartottam magamnál. Okosabbnak, sikeresebbnek stb. Sajnos ez a kisebbség érzet kihozta belőlem a féltékenykedést, néha ki akartam sajátítani, hogy esély sem legyen arra hogy jön egy jobb és elcsábítja. Mondanom sem kell miért lett hamar vége.. 😞 Közben a lányt csak én érdekeltem ahogy voltam, nem érdekelte mit csinálok és hogyan.


Szóóval: ne görcsölj rá. Ha szeretsz vele lenni ne szállj ki. Az, hogy kevesebbet tudsz vele találkozni.. mérlegelj hogy megéri-e.:)

2017. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az összes barátom azt ajánlotta, hogy addig szálljak ki a románcból amìg lehet, mert később ennyi ideje sem lesz rám mint amennyi most van."


Már bocsi, de honnan tudják ezt előre a barátaid? Meg tényleg szakítanál vele azért, mert ők azt mondják?


Szerintem addig nem baj a kevés találkozás, amíg a másik érezteti veled, hogy fontos vagy neki. És, ameddig ő nem érezteti veled azt, hogy te "nem érdemled meg őt", addig miért kattogsz ezen? Csak magadnak ártasz azzal, hogy kreálsz magadnak egy teljesen alaptalan félelmet. Azért van veled, mert jó vagy neki, ezen felesleges rágódni.


Neki a munka valószínűleg nem olyan, mint egy átlag embernek, hogy bemegy, várja hogy leteljen a munkaidő, hogy aztán mehessen haza, hanem orvosnak lenni az egy hivatás, ami nyilván sok türelmet igényel a partnertől. Amíg ő dolgozik, te is csinálj valami értelmeset, foglald el magad, ne csak a kapcsolatotok körül forogjon az életed. Pl. kezdj el sportolni vagy új nyelvet tanulni. Ha zavar téged a kevés találkozás, akkor ezt vele beszéld meg, és ne a barátaiddal, mert ez rá tartozik, nem pedig a barátaidra, akik nem látnak bele úgy kapcsolatotokba, mint ti ketten.


Csak zárójelben, de nagyon vicces, hogy manapság minden második problémára azt tanácsolják az embernek, hogy szakítás legyen, ahelyett, hogy inkább valami megoldást javasolnának.

2017. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is orvos vagyok (32 éves) és ez a nincs ideje rád azért nem ennyire drasztikus. Vannak éjszakai ügyeletek, amiért ha rinyálnál, nem szereted eléggé. Neki ez a munkája. Le sem álltam soha olyannal, aki azzal jött, hogy nincs rá időm. Persze ez is emberfüggő, nálam a munka az első, nem vagyok családcentrikus, de a kollégáim 40%-a így van ezzel. A párommal 6 éve vagyunk együtt, szóval egyetem után jöttünk össze. Ő maga is orvos, ennyiben talán egyszerűbb, de igen, vannak napok, mikor nem is látjuk egymást, mert felváltva megyünk dolgozni, pedig egy helyen dolgozunk. 16 év van köztünk, szóval nekem azt mondták a kor miatt nem maradunk majd együtt, nem azért, mert alig látjuk egymást. Hogy őszinte legyek, sokkal jobb az együtt töltött idő és a szex... mert valamiféle ajándék az egész. Örülünk, ha néha együtt fürdünk, majd bezuhanunk az ágyba, annak, hogy egyáltalán tudtunk beszélni. Szerintem már együtt is fogunk maradni. Annyit még mondhatok a nevében, hogy előttem nem voltak komoly kapcsolatai, mert senkinek sem teszett ez az időbeosztás és szerintem a párod nagyon megbecsülhet téged. Ne hagyd el ez miatt, vagy legalábbis próbáld meg vele az életet.
2017. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A párom orvos, és nem látom értelmét a kérdésednek.Ha csak az a bajod, hogy kevés időt töltötök együtt, akkor inkább veled van baj, nem vele.Azok a kapcsolatok nem szoktak működni hosszú távon ahol az egyik fél rátelepszik a másikra és nem hagy neki magánszférát. A nap 24 órájában mi sem vagyunk együtt, de mindig van annyi időnk amennyi szükséges,mivel az orvosoknak is van szabad idejük.Nem hiszem el, hogy a párodnak nincs. Az meg hogy nem annyi mint az előző kapcsolataidban volt sajnálatos, de alkalmazkodni kell, mivel nins két egyforma helyzet,kapcsolat,gondolom az előző barátnőidnek is volt valami időbeosztásuk.Vagy eddg csak munkanélküliekkel randiztál?..Az egyik alkérdésedre válaszolva mi úgy oldottuk meg a találkozást, hogy ha mondjuk egész nap dolgozott, akkor az estéje szabad volt, ha meg pl.éjszaka dolgozott, akkor az egész napja, vagy legalább a délutánja.


Te mivel foglalkozol, miért zavar ha ő fontosabb munkát végez? Ez a gyankvás sem tesz jót a kapcsolatnak, ha összejött veled, akkor fix, hogy nem zavarja, hogy esetleg kissebb a végzettséged vagy a jövedelmed.Van,akinek ez nem fontos. Az "okosság" nem csak a lexikális tudásban nyílvánul meg, pl.megnyílvánulhat abban is, hogy tudomásul veszem , hogy a páromnak kötelességei vannak,vagy abban, hogy ha egyszer összejött velem és jól megvagyunk,ebböl kikövetkeztetem, hogy a páromat nem zavarja a kevesbé fontos munkám, ezért nem feszengek és nem kételkedem.


Egy másik alkérdésedre: Szerinted nem lehet jövője?Szerinted a világon minden orvos egyedülálló, egyiknek sem volt még soha családja,házas/élettársa? Nem ismersz családos orvost??



Miért a barátaidra hallgatsz, ahelyett, hogy a barátnőddel beszélnéd meg a problémákat, bár ezek nem valódi problémák. Szép kis barátok lehetnek ha arra biztatnak, hogy szakíts vele. A barátoknak az lenne a dolga,hogy bátoritsanak, hogy harcolj azért akit szeretsz, mondjuk itt nem kell harcolni...Ők már csak tudják, hogy a jövőben mennyi ideje lesz a párodnak...Megsúgom, hogy kb.ugyanannyi mint most, vagy hogy képzelik a barátaid, az egyikük bent ül a parlamentben és tudja, hogy az orvosok munkaidejét január 1.-től napi 20 órára emelik? Vagy valamelyikük beállt dzsihadistának és tudja, hogy nemsokára minden nap elüt 100 embert, és ezzekkel több dolga lesz a barátnődnek??


És mit jelent az hogy "ilyesfajta" kapcsolatok? Az a normális ha mindkét fél legalább napi 8 órát dolgozik és a maradékból töltenek együtt valamennyit. A barátaid miből tartják fenn magukat, miből tartják el a családot,gyerekeket,miből költöztek külön a szülőktől,miből akarnak összeköltözni a párjukkal? Neked is többet kelle dolgoznod és talán te is végezhetnél fontosabb munkát és akkor nem kellene feszengeve érezned magad.


Épp a nyáron találkoztunk egy párral, ahol az egyik fél szintén orvos, a másik meg nővér volt.4 éve együtt voltak, látszott,hogy boldogok és szeretik egymást és NYARALTAK. Arról is beszéltek hogy itt meg ott voltak koncerten, hol sieltek stb. Tehát elegendő időt töltöttek együtt.Es mi is nyaraltunk ott,pedig az én párom is orvos. Szóval nem vele van baj, hanem ezen kérdés alapjan te vagy éretlen ehhez a kapcsolathoz és emiatt nem fog hosszútávon működni, nem az ő időbeosztása miatt.

2017. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt orvosnő és gyógytornász barátnőm is. Mindkettővel minden nagyszerű volt és szerettem azt, hogy előre tudtunk tervezni találkát, programot. És igen, sokkal jobban értékeltük az együtt eltöltött időt, tartalmasabb volt minden. Szerintem ez hülyeség, hogy egy orvosnak nincs ideje rád. Minek kellene mindennap találkozni? Később meg, ha komolyodik a dolog, akkor majd úgyis összeköltöztök és más lesz.
2017. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!