Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondtam, de nem érti?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam, de nem érti? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés
Elmondtam egy heteró nőnek,hogy szerelmes vagyok belé,de ő ugyanúgy viselkedik velem,mint azelőtt (kétértelműen beszél,lenge öltözetben mászkál előttem,közös programokat szervez),akkor ez mit jelent?
2017. okt. 21. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, hogy biszex:)
2017. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarja.
2017. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még ő sem tudja biztosan, de egyértelműen provokál és kelleti magát. Együtt laktok vagy mi? Hol járkál előtted lenge cuccokban? :)

Igyatok kicsit és kerülj vele csók (vagy akármi) körüli helyzetbe és ha nem utasítja vissza a szitut, akkor...mégsem heteró :D

2017. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki még csak nem is sejteti,hogy esélyes lennék, vagy, hogy akár nők is beleférnek neki, biztos el nem mondanám mit érzek. Tuti hogy nem!
2017. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a kapcsolatunk. Úgy éreztem el kell mondanom neki. Azt hittem,hogy nagyon kiakad majd,kilép az életemből. Ennek ellenére ugyanúgy viselkedik. Ezért kérdeztem meg,hogy ez miért van így?
2017. okt. 22. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy komolyan érdekled, sokkal nagyobb az esélye, hogy csak a hiúságát legyezgeti veled. Velem is történt már ilyen, nagyon szerelmes voltam egy férjes nőbe,bár nem szándékoztam bevallani neki,de nem lehetett nem észrevenni, mert teljesen zavartan viselkedtem a közelében.Engem is provokálni kezdett,aztán rákérdezett,és mivel láttam,hogy már teljes bizonyossággal tudja,nem volt értelme tagadni.Na innentől jöttek a komolyabb dolgok,egyszer azt hittem,hogy össze akar jönni velem,aztán hidegebb lett,eltaszított és ez így ment 1,5 évig,de soha nem lett belöle semmi.Mikor kettesben vagy szűkebb baráti társaságban voltunk ölelgetett,puszilgatott,de ha meg akartam csókolni,elfordította a fejét..Előbb lehordott,hogy hagyjam békén, ne legyeskedjek k

folyton körülötte,kb. 1 óra múlva meg az ölembe ült és ő csókolt meg. A nagyobb társaságokban, főleg ha a férje is ott volt alig szólt hozzám, csak ugráltatott, hozzak neki italt, menjek ide-oda.Én pedig csináltam amit mondott, mert szerettem. Sőt, olyan is volt, hogy előttem direkt flörtölt,kacerkodott másokkal, de ha én beszélgettem egy nővel jelenetet rendezett, pedig semmi sem volt köztünk elvileg.Nem is ez volt a baja, csak félt, hogy ha mással közelebb kerülünk egymáshoz, akkor már nem ő lesz a középpontban, nem körülötte figok forgolódni. Sajnos 1,5 évet vesztegettem rá, mire találtam egy őszinte, a szerelmemre méltó, leszbikus nőt. Más ismerőseimmel is próbálták már tesztelgetni a vonzerejüket heteró nők, csak ők nem voltak olyan buták ming én.


Bocs, ha hosszú voltam, de arra akartam rávilágitani, hogy vigyázz, ne hagyd, hogy kihasználjon.Ha pár hónapon belúl nem jöttök össze hagyd. Ha van valakije, onnantól, hogy összejöttetek, ha nem szakit vele pár hónapon belül , hagyd.

29/N

2017. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez gondolom szimpla önbecsületi mizéria. A csaj egy alkalommal lefetyelne veled de ha abban a tudatban kínálná fel magát hogy komolyan terveznél vele már jönnének a gondolatok hogy "miért kellett kihasználnom őt" vagy "nem is én használtalak ki, te vetkőztél le előttem" blabla. Ha nem vagy akaszkodós típus és feltudod dolgozni hogy nem akar komolyat akkor ezt kellene tudnia neki amellett hogy a kapcsolatot is komolyan vennéd nem csak a nemi váladékára vagy kíváncsi.

Ami itt vélemény az igazából sosem készpénz, döntsd el hogy mi valójában a helytálló.

2017. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy áldozatul estel a meleg - sztereotipianak , hogy akkor mindegy kivel .. aki el és mozog ...

Én néha aludtam együtt buli után hetero barátnőimmel ... láttam az arcukon mintha valamit várnának tőlem ... egyikre se mozdultam rá, soha ... reggel meg olyan kicsit csalódott volt az arcuk .. csak 1-2x fordult ez elő , aztán gondolom helyretettek magukban ...

2017. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!