Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom számtalan ilyen kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom számtalan ilyen kérdés létezik de hol találhatnék olyan helyet ahol igazi leszbikus/biszex lányokkal ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Számtalan oldalt bejártam már (facem nincs mert 2x tiltották -.-) de mindig vagy kamu leszbikust (férfit) vagy olyan lányt fogok ki aki nem tudja valójában eldönteni hogy mit is akar..

19 éves vagyok és 3 éve próbálkozok de sehogy se jön össze :(



2017. okt. 23. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Légy üdvözölve!
2017. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jah! Itt ki lehet fogni néha értelmeseket. Csak tudd megítélni az írásukból, hogy melyik nő és melyik csak egy...

Azt hiszik a palik, hogy ez leszűrhetetlen dolog :D

28N

2017. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy minél jobban próbálkozom párt találni, annál jobban elkerul a szerencse. Rengeteg oldalon próbálkoztam már, eddig egy emberrel jött csak össze valami,az is rövid távra. Általában engem találnak meg az emberek, valahogy bevonzom őket. Amúgy instagramon még próbálkoznek a helyedben. Az ottani profilok nem szoktak kamuk lenni, pláne ha valaki sok képet tölt fel magáról. Ráadásul vannak akik kiirjak hogy biszexek, leszbikusok stb és hogy kapcsolatban vannak-e. Engem is ott talált meg az exem. Szerintem egy próbát meger :)

19/L

2017. okt. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az instagram egy jó hely arra hogy ismerkedjél. Én is egy két leszbikus lányt ott ismertem meg nem lett közöttünk semmi szimplán barátság, de ez is példa arra, hogy ott lehet ismerkedni.

Sajnos mág én sem találtam meg az igazit, de mostmár nem is erőltetem magam, hogy megtaláljam majd jön az magától váratlanul.18/L

2017. okt. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele, mint az előttem lévők, hogy már én se erőltetem ezt az egészet. Minél jobban akarod, annál jobban nem fog menni ...:D:S


22L

2017. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az exem itt ismerten meg 2 éve,azóta nem volt senkim nekem se. 20/l
2017. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2017. okt. 24. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt? Ha gondolod írj nyugodtan! :)
2017. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Pont ez van velem is! Számtalan oldalon jártam már, de sehol semmi! Nekem még nehezebb lehet mert vidékről-Kecskemétről írok.
2017. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is irhatsz :3 bar nemtudom a kor nalad meg egyaltalan belefer e

16/LL

2018. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!