Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Neked a testi vagy az érzelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked a testi vagy az érzelmi megcsalás esik rosszabbul? És a saját részedről a testi vagy az érzelmi megcsalás az "elfogadhatóbb"?

Figyelt kérdés

Én őszintén nehezen tudom eldönteni. A testi megcsalás után mindenképp ott van az undor, és a tudat, hogy nem csak engem simogatott, csókolt, stb ugyanígy...

Kifejezetten kapcsolatban egyikben sem volt részem, csak kapcsolaton kívül, úgy hogy közben nekem ő volt az egyetlen, így persze jogos, hogy mással is csinálta/más iránt is érzett valamit, de ez egy más téma..

Viszont abban biztos vagyok, hogy a saját részemről az érzelmi megcsalás kevésbé nagyobb bűn.

Nem tudom ti ezzel hogy vagytok..



2017. okt. 26. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fáj, de a testi nekem jobban fájna. Az érzelmire még rátudok, hogy intő jel, hogy nem foglalkozok eleget a párommal, vagy hasonló, azon még lehet dolgozni, de a testi megcsaláson nem tudnám magam túltenni, ez egészen biztos.
2017. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha félre is lépnének, szerintem az érzelmi csalás sokkal fájdalmasabb, hisz más iránt táplál érzelmeket, nem irántam! Volt már, hogy megbocsájtottam egyszer egy testiségről szólót barátnőmnek...bár azóta se értem hogy feküdhetett össze azzal a nővel, na mindegy!

Én nem vagyok megcsalós, előbb hagynám el. De ami eddig csábítás ért, az csak szex lett volna, érzelem nélkül. (bár nálam ez a kombó nem megy. Nincs érzelem, nincs szex) :)

Pacsi!

2017. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
A testi megcsalás bűn, az érzelmi viszont jobban fáj. Az érzelmeinket nem tudjuk irányítani, így ha más iránt is táplál érzelmeket, arról nem tehet. Valami megromlott a kapcsolatunkban, ez közös gond. De a tetteit tudja irányítani, a testi megcsalás döntés kérdése.
2017. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás minden formája elfogadhatatlan számomra és az is, ha a párom kezdeményez valakivel pl. online beszélgetést, ami több, mint baráti alapú. Azonnal kivágnám ilyen esetben is. Semmilyen harmadik személyt nem tűrök meg, vagy én, vagy a többiek.
2017. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az érzelmi megcsalás a rosszabb, mert ha már másba szerelmes, azon nem lehet változtatni. De bármilyen megcsalásról is legyen szó, a bizalomnak annyi, ami nélkül,meg elég nehezen működik egy kapcsolat.
2017. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fájna, bár... Az ellen, hogy ő másba szeret, vagy csak imponálnak neki más személyek, nem tehetek. Így tenni sem tudok ellene. Viszont ha nem tudom kielégíteni (és ezt nem mondja el, ami egy kapcsolatban elvárható, hogy elmondja) és ezért csal meg, részben tehetek róla. Vannak emberek, akik egyszerűen csak félrelépnek, mert miért ne, nem tudnak egy emberrel maradni. Persze ez elég ronda történet... de van ilyen. Én is gyakran csaltam meg a barátnőmet gondolatban, vagy épp olyat álmodtam. Ez nem csak azt jelentheti, hogy nem szerettem eléggé vagy ő nem szeretett engem eléggé, hanem merz másra vágyok. Sosem csaltam meg fizikailag senkit, ha pedig más jutott eszembe, miközben az akkori párommal sétálgattam kézenfogva, szakítottunk, mert ez így volt helyes.
2017. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szakitóok és mindkettő megalázó a megcsalt félnek.Én az érzelmi megcsalás miatt is szakítanék, ha más kell neki minek jött össze velem? Becsapott, átvert, tehát egy cseppet sem vagyok neki fontos, minek legyek akkor vele? A testi talán aljasabb,mert az érzelmiben lehet nem is biztos először, de ez az ő döntése és igzán vehetné a fárdságot, hogy szakítson előtte velem. Az pedig duplán undorító ha még engem okol, hogy nem elégítettem ki meg hiányzott neki valami...Könyörgöm, ha valakinek nem jó egy kapcsolatban az a megoldás, hogy 1.szól róla és megbeszéljük, 2.szakít, és nem az hogy a hátam mögött megcsal,aztán még nincs is gerince vállalni a tettéért a felelősséget,és rám keni, úgyhogy gusztustalanul szánalmas kifogás,a saját lelkiismeret-kezdeményét nyugtatja meg vele az ilyen. Én nem bocsátanam meg egyiket sem, nem vagyok mazoista.
2017. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az esik rosszul, ha átvernek.

Én nem akarok birtokolni senkit. Ha el akar hagyni, hát menjen, ha más után vágyakozik, hát tegye... de amikor becsap, azzal hogy más mond, mint amit gondol, na az mindennél rosszabbul esik.


A megcsalás csak a jéghegy csúcsa, az igazi bűn a hazugság.

2017. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!