Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen testi/szépséghibája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testi/szépséghibája van/volt barátnődnek/barátnőidnek, amikkel együtt mégis szereted/szeretted?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A mostani barátnőmnek hiányzik 2 ujja, még gyerekkorában vágták le neki. Neki elég kevés miatta az önbizalma, meg rossz gyerekkora is volt, így nehezen hitte el, hogy tényleg úgy szeretem ahogy van, és hogy ez inkább különlegessé teszi a szememben mint furcsává vagy csúnyává. Soha nem zavart egy percig sem, mindig ő marad életem szerelme:-)
2017. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Exemnek melltartóban szép nagy cicije volt, anélkül meg akkor volt mint az enyém és durván lógott. Először meglepődtem de úgy szerettem a testét ahogy van!

Elötte való barátnőm pedig vagdosta magàt, így elég csúnya volt a keze. Nem a sebek zavartak hanem amit tett magával...

20/N

2017. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ramone ***** válasza:
50%
Exemnek volt egy balesete és a belső combján volt két műtéti heg... Nem szerette mutogatni de én imádtam ahogy van
2017. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Csúnya lett a hasa a terhesség után,de így is szeretem
2017. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Az én barátnőm ekcémás, sok rajta a kiütés ez miatt soha nem is bántom meg idegesítem és elfogadom, imádom
2017. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsunk egyet a dolgon. Nekem pszoriázisom van. Ha sok szénhidrátot eszem, berobban, és csúnya piros, pikkelyes plakkok keletkeznek rajtam. De ez még hagyján. Ilyenkor az egész lakásban mindenhol az én bőröm van jelen. A szőnyeget estére bokáig behavazom!

A feleségem mindezt zokszó nélkül tűri, és maradéktalanul imád.

Hibája mindenkinek van, senki sem tökéletes. Akinek testi hibája van, igyekszik lelkiekben kompenzálni.

2017. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem műtéti heg van a mellkasomon...:) De eddig még senkit se zavart
2017. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nagyon szeplős, emiatt mély gátlásosság alakult ki benne az évek során, csúfolták az iskolában. Pedig a világ leggyönyörűbb szeplői neki vannak. Lassan bár, de kezd hinni nekem. :) Tökéletes test nem létezik, mindenkinek meg van a maga "hibája", sajátossága. Ettől leszünk különlegesek, és egyediek.
2017. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok leszbi, de hozzá tudok szólni a témához.

Nejem ekcémás. Mikor megismerkedtünk életmódot váltott. Sportolt, lefogyott, adott magára, nagy gonddal odafigyelt bőrére. Mindent megtett, hogy a maximumot kihozza magából. Különböző kezeléseket vett igénybe a bőrbetegsége kapcsán. Fokozatosan, sikereket ért el, egyre szebb lett a bőre, alig lehetett látni, hogy problémája van. Nőtt az önbizalma, egyre csinosabb lett, nőiesedett.


Házasság, két gyerek, teltek az évek. 15 éve vagyunk együtt. Sajnos manapság, nem ad magára! Elhízott, nem sportol, nem diétázik. Megjelenésére nem fordít figyelmet, nem jár kezelésekre, így a bőre ismét egyre betegebb. Mivel nem kezeli és nem is akar odafigyelni így vakarózik. Egy ördögi kört teremtve, vakarja tehát elfertőződik, ezért viszket, tehát vakarja... :-(


Mikor megismertem megszerettem. Szeretem, tehát támogattam/ támogatom, amiben csak tudtam/tudom! Mindenből kiveszem a részem. Munka, itthoni teendők, gyereknevelés, stb. De őt semmi nem érdekli manapság! :-( Az a tény sem, hogy máig mellette vagyok!

Szőrnyű nézni, ahogy tönkreteszi önmagát! :-(

Nem tudom, meddig bírom még!

Ezerszer megfordult a fejemben, mi lenne, ha nem vele élnék. Aki fogyatékkal élő partnert választ az hatalmas terhet vesz magára.

Bennem hatalmas erő és energia lakozik, de a tehetetlenséget nehezen viselem. Tudomásul kell venni, van aki hagyja, hogy segítsenek neki, hogy támogassák, van aki elzárkózik. Olyan érzésem van régóta, mintha másik nővel élnék együtt, nem avval, akit megismertem. Vagy mintha becsukott ajtó mögül próbálnék hatni rá.

Elutasít minden segítséget! Egyre jobban neheztel rám, ha szóba hozom a problémákat. :-(

2017. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!