Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha tehetnéd, választanál e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnéd, választanál e olyan világot ahol csak nők születnek mindkét fajta nemiszerv típussal, vagy elképzelhetetlen lenne egyik-másik jellegnek a hiánya?

Figyelt kérdés

#leszbikus #amúgy_nem_tudom_milyen_kateg
2017. dec. 4. 16:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Tök szar lenne.
2017. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez így elég elképzelhetetlen,ez az egyik

A másik meg,hogy én kedvelem a másik nemet is (nem szexuálisan persze)nem szeretném őket eltüntetni. jó ez így ahogy van szerintem

2017. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 tttssj ***** válasza:
36%
Nekem okés lenne! F27
2017. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem a fiúkat is, de azért eléggé himsoviniszta válasz volt ez tőled 4-es. 100%-ig biztos vagyok benne hogy férfi vagy, vagy heteró nő...

Szerintem úgy jó ez a világ ahogy van. Inkább ne szülessen több gyilkos, pedofil vagy bármi olyan hajlamú "ember" akik másoknak ártanak... Kellenek a nők is, a férfiak is. Nem csak a szaporodás miatt. Semmi baj azzal ha valaki leszbikus, meleg, biszex, heteró, transzexuális, vagy akármi. Semmi baj azzal ha vannak fehérek, feketék, ázsiaiak, arabok, indiaiak, spanyolok, akármi. Semmi baj azzal hogy vannak alacsonyak, magasak, kövérek és vékonyak, szőkék, barnák, feketék, vörösek. Egyedül erőszak ne legyen a világban...

2017. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem szándékoztam feszkót kelteni, csupán megkérdeztem :D
2017. dec. 4. 17:17
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Egyik nemet se tüntetném el, csak mert nem vonzódom valamelyikhez szexuálisan. De nekem tetszik, hogy a nőknek női nemi szervük van, nem pedig férfi. Viszont haverságban, lányos létemre sokkal inkább állok közel a fiúkhoz. Nem élném túl egy nőuralmú világban.
2017. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

4. válaszoló

sajnálom a barátnődet/ jövdendőbeli barátnődet!

2017. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
A #4es életében nem beszélgetett még mélyebben nőkkel, csak löki a sztereotípiáit.
2017. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Lenulláztunk, és most véded magad.
2017. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
Hat ez iszonyat. Kitesznek egy ilyen borzalmas apokalipszis vizionak, aztan meg le is nullaznak gyakorin. Mikor lesz vege az evilagi szenvedesemnek? Amugy mind nok vagytok, vagy van azert par cuck is aki beved? Csak mert ezidaig tokre jol igazoljatok a hulyesegem, bar gondolom bem tunik fel. Manapsag mar viccelni sem lehet, mert egybol valora valtjatok.
2017. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!