Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti hogy ismertétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy ismertétek meg a barátnőtök? Honnan tudtátok, hogy ő is vonzódik a női nemhez?

Figyelt kérdés

És milyen volt az első?

mármint a legelső alkalom egy nővel, mivel lehet közületek lenne olyan aki a mostani kedveséről beszél...



2018. jan. 4. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Közös társaságba keveredtünk, aztán beszélgettünk és később derült ki, h vonzódik a lányokhoz, utána nem volt nehéz :D De amúgy a kisugárzás elég sokat elmondd egy emberről , csak egy kis odafigyelés kell és talán egy kis érzék, hogy észre is vedd :D
2018. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edzes utan elkezdtunk beszelgetni es lattam hogy ahohgyan oltozok le vegig nezett illetve h zuhanyozni is mellem allt be es en rakerdeztem a dolog es mondta h o is az
2018. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam sehonnan hogy vonzódik a nőkhöz.


Egy rendezvényen voltam, ahol nem ismertem senkit, a barátnőmet elhívták az ismerősei valaminek, úgyhogy egydül maradtam és láttam, hogy ő is egyedül ácsorog, így megszólítottam.Mint kiderült ő volt az egyik rendezvényszervező, azért ált ott, minél több dologra rálásson,de azért jót beszélgettünk :-) Meghívott egy italra, bemutatott 1-2 embert, én is neki a (heteró)barátnömet,és egész este el voltunk,rengeteget beszélgettünk,viccelődtünk,megismerkedtünk. Később bejelöltem facebookon,írogattunk,elmentünk moziba, ebédelni,korcsolyátni.Éreztem az összhangot kettőnk közt, így amikor szóba kerültek a kapcsolatok őszintén elmondtam, hogy én a nőket szeretem és hogy ő is érdekel.Ő is elmondta,hogy kölcsönös az érdeklődés,ìgy összejöttünk,és 4 éve együtt vagyunk.


Nem tudom mire vagy kìváncsi az első alakalommal kapcsolatban, de először 13 évesen jöttem össze egy lánnyal a suliban,de nyílván nem volt komoly,csak a csókig jutottunk, amire egy délután a parkban került sor,kicsit furcsa volt, de jó, többször csókolóztunk,tovább nem jutottunk.Onnan tudtam,hogy vonzódik a lányokhoz,hogy sokat beszélgettünk a témáról.


Az első szeretkezés az első komoly barátnőmmel volt, akivel szintén egy iskolába jártunk és gyakran azokon a helyeken csavarogtunk,így szóba elegyedtünk,aztán összejöttünk és le is feküdtünk,nem izgultam,mivel bíztunk egymásban,volt róla elképzelésem hogy mit kell csinálni,úgyhogy jó volt, náluk történt.


30/N

2018. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A neten ismertem meg, csak rá kellett néznem a képére és tudtam :)
2018. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!