Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek meg a párotokért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek meg a párotokért?

Figyelt kérdés

Volt már valaha valami kirívó eset, amit nem akárkiért tettetek volna meg?

Most nem feltétlen olyasmire gondolok, amit az összezördülés elkerülése miatt tettetek, hanem amit azért, mert teljes szívből szerettétek, aggódtatok miatta?


A kérdés leszbikus/biszexuális lányokhoz szólna, akiknek a párjuk is nyilván lány volt akkoriban.

Kort is írhattok.


2018. jan. 6. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármit igazából.

Ha megszelídít, bármire képes vagyok azért, akit szeretek.

2018. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az életemet is oda tudnám adni valakiért, de nem akárkiért.

18/bi

2018. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs határ

Bármit

Akárnit

Mindent

2018. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt a párom csak tetszett egy lány.

Szombatonként együtt szoktunk lógni, és vonattal szoktunk bejárni a városba ahol programokat szerveztünk, nekem az állomásra busszal volt lehetőségem bejárni. Kérdezte hogy a reggel 9 vagy 10 órás vonattal menjünk. Két buszom volt, az egyikkel fél 7re értem volna oda a másikkal 9:50re. A 9kor induló vonatot választottam és két és fél órán keresztül üldögéltem a váróban, csak hogy egy órával többet lehessek vele. Amikor 9re odaért azt mondtam neki hogy én is csak egy 5 perce értem ide. Fél éven keresztül majdnem minden szombaton ez volt.

Sok hasonló őrültséget csináltam még, ha tiszta szívből szeretek valakit akármire képes vagyok érte.

Igazi szerencsétlennek fog most gondolni mindenki, de nem érdekel én csak így tudok szeretni :D

19/bi

2018. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Pont ilyen válaszokat vártam, mint amit a 4-es írt!:)

Nagyon aranyos lehetsz, nem vagy szerencsétlenség:)


Írjatok még:)

2018. jan. 6. 20:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Köszönöm :)

2018. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam együtt vele bár én eléggé szerettem őt, mindig hazakísértem akkor is ha éppen tanultam vagy lett volna nála fontosabb, dolgom is, de nem nekem csak ő számított és hogy vele legyek így mindig kérdeztem mikor kísérhetem haza mikor végez, megbeszéltük és én mindig vártam őt. Volt olyan is, hogy csak azért sétáltam el felé, hogy megnézzem otthon van e és jól van. Bármit megtennék azért akit szeretek, én is képes lennék pont úgy mint a 4-es órákkal hamarabb odaérni csak azért, hogy találkozhassak vele.

18/L

2018. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is bármire képes vagyok,azért akit szeretek.

Egy régebbi szerelmemért (ő nem viszonozta az érzéseimet),rengeteg mindent megtettem.

Volt,hogy hetekkel korábban lebeszéltünk a barátnőimmel programokat,s mikor épp készültem talizni velük,akkor írt a nő (idősebb nőről van szó),hogy egy óra múlva lesz egy előadás,van-e kedvem/időm elmenni vele? Persze gondolhatod,hogy a barátnőimmel a programot lemondtam,s a nővel találkoztam.

1,5 éven keresztül minden egyes este képes voltam több,mint 1 km-t sétálni arra amerre lakott,csak mert megvolt az esély arra,hogy talán pár percig láthatom. Minden este a kutyára pórázt tettem és mentünk. Néha megsimogatta a kutyát,beszélgettünk kicsit. Legtöbbször nem találkoztam vele,de elég volt az is,hogy láttam az autóját a lakása előtt.

Sok alkalommal megajándékoztam. Szülinapjakor pláne. Verset is írtam neki,amit egyik alkalommal mások előtt fel is olvastam neki.:)

Csináltam olyat is,hogy mikor nyáron,suli mellett melóztam,inkább magamnak nem vettem meg dolgokat,hogy neki vegyek ajándékokat. Bármit is terveztem előre,ha ő írt,akkor rohantam. Sulis kirándulást is visszamondtam utolsó pillanatban,csak mert volt esély arra,hogy együtt menjünk valahová.

Szüleimmel is sokat balhéztam miatta. Volt,hogy éjszaka 2-kor mentem el otthonról,mert összevesztünk. Anyám barátnőjével is összebalhéztam,mert mindennek elmondta. Nagyon szépen elküldtem melegebb éghajlatokra. Később bocsánatot kért tőlem,de megmondtam neki,hogy engem megbánthat,mondhat rám bármit,de azért akit szeretek bármire képes vagyok.

Még nagyon sokmindent tettem meg,de ha kíváncsi vagy azokat is elmondom privátban. :)

2018. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Volt,hogy éjszakákat virrasztottam suliidőben csak azért,hogy fent legyen és legalabb pár mondatot beszéljünk. Másnap fáradt voltam,de az,hogy beszéltem vele,elfeledtette:).

Egy szerelmes ember bármire képes. S milyen igaz...:)

2018. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik, hogy mindenki ennyire önfeláldozó és romantikus típus, de azért még jobb lenne, ha ezek viszonzott szerelemben történnének, mert ahogy nézem sajnos ezek mind egyoldalúak (vagy nem voltatok kapcsolatban). :(

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még, ha van:)

2018. jan. 7. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!