Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kezdenétek olyan lánnyal aki eddig csak pasikkal volt, de egyértelműen vonzódik a lányokhoz?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Vagyis biszexuális?
2018. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, de még sosem volt lánnyal. Nem tudom így biszexnek számít-e...
2018. ápr. 3. 00:05
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Persze:)
2018. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A szexualitás mivolta az beállítottságot jelent. A hetero az ellenkező nemhez vonzódik, tök mindegy,hogy volt e már...
2018. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze.:)
2018. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, ment a zöld!

A kérdésem lényege az, hogy úgy veszem észre azokat akik még nem voltak lánnyal kíváncsi heterónak bélyegzik m, vagy ez csak nekem tűnik így és ez nem kizáró ok?

2018. ápr. 3. 00:15
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

A kíváncsi heterot szerintem azok találták ki akik maguknak se merik bevallani hogy biszexek. De egy hetero nem kíváncsi a saját nemére, ez hülyeség.

De biztos vannak olyan leszbikus lányok akik tartanának attól hogy belekezdjenek valamibe biszex/eddig "hetero" lánnyal, mert félnek hogy te csak kísérletezgetni akarsz velük, aztán visszamész a pasikhoz meg ilyenek. És sajnos vannak lányok, akik okot is adnak az ilyen félelmeknek. De szerintem soha nem szabad általánosítani, szóval tőlem az esélyt ettől ugyanúgy megkapná bárki.

Meg vannak olyanok akik úgymond undorodnak olyan lánytól aki volt már fiúval, mivel ugye nekik taszítóak a fiúk. Igazából ezt sem értem mert gondolom nem lettél leprás attól hogy feküdtél már le fiúval xd. De persze ezt szíve joga mindenkinek eldönteni.

2018. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Tartanék tőle, hogy csak egy kaland lennék neki és nem akarna semmi komolyat, de ha látom rajta, hogy komolyan gondolja és meg lehet bízni benne e téren is, akkor igen. Csak ne éljen vissza a bizalmammal :D
2018. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Én nem kezdenék ilyennnel.

25/L/N

2018. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy kezdenék. Ez nem kizáró ok. :)
2018. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!