Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús lànyként tényleg nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús lànyként tényleg nehezebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nekem nőies nőként kifejezetten a fiúsabb stílusú lànyok tetszenek jobban, de nem egyszer előfordult màr , hogy ismerkedésnél rögtön előre leszögezték,hogy fiúsak és jobb,ha előre tudom,hogy ne legyen akadàly.😀 Tényleg sok visszautasítàst kaptok ez miatt és a legtöbb lànynak az a felfogàsa,hogy a nőkben a nőiességet szeretik?
2018. máj. 9. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek pár butch lányt,mindegyiknek gyakrabban van barátnője mint nekem(lipstick vagyok). Nyílvàn az az oka, hogy a nőiesség nem a hajban meg a ruhában van,hanem a személyiségükben,viselmedésükben,hangjukban,gesztusaikban,külsőleg meg mélyen a fiús ruhák alatt. Szóval én azt látom hogy semmivel nincsenek hátrányban.Nyílván vannak lipstick lányok,nők akik a szintén nőies nőkre buknak,de ez nem jelenti azt hogy a butchok temethetik magukat, mivel mindennek van ellentéte és van akiknek az jön be. Pl.egy vékony lányt elutasíthat egy olyan aki a telteket szereti és fordítva, de ez nem jelenti azt hogy akár a vékonyaknak akár a telteknek nehezebb lenne au ismerkedés vagy mindenkinek meghízni-lefogynia kellene. Van aki egy szőkét visszautasít mert a barnákat kedveli és fordítva ,és van aki az alacsonyakat utasítja vissza mert a magasakat preferálja és fordítva, és lehetne folytatni a sort. Persze szinte mindenki úgy érzi hogy neki a nehezebb osmerkedni és nem az ellentétes csoportnak😀
2018. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi számít fiúsnak?

Én például a külsőre nőies nőket szeretem, de belsőre az erősebb tulajdonságokat, amit egyesek úgy értelmeznek hogy fiús tulajdonság. Határozott, magabiztos jellem. Merjen kiállni magáért. Védje meg a szeretteit (és önmagát). Stb...:)

2018. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekik talán előnyük is van kicsit olyan szempontból hogy ''láthatóbbak''. Nekem mint lányosan kinéző lány (nem szeretem magam lipstick vagy femme skatujába rakni), nincs a homlokomra írva hogy a lányokat szeretem ugyebár. Róluk viszont hamarobb gondolják ugyanezt, persze tudom nem minden fiús lány leszbikus, sztereotípia... De hozzájuk hamarabb mer közeledni egy lány és az ő közeledésüket is hamarabb észreveszik/komolyan veszik.

Az apró betűs részt olyan szempontból nem teljesen értem, hogy ha ismerkedek egy fiús lánnyal nyilván látom rajta hogy az és kész. A személyisége meg vagy olyan hogy beleszeretek vagy nem. Vagy arra gondolsz hogy meg akarnák őket változtatni később?

(Senkit nem akarok leszólni/megbántani a véleményemmel, az is lehet hogy nincs igazam, szóval vitázók kíméljenek :D)

20/L

2018. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekik egy fokkal biztos könnyebb,mert ahogy az előttem szóló is mondta.. láthatóbbak:D

De nincs ezzel gond végülis..

Én speciel elég fiús vagyok,bár nincs rövid felnyírt hajam meg ilyenek.

Bár rólam sokan gondolják,hogy heteró vagyok..vagyis munkahelyen mindig ezt hitték,én meg nm győztem terelni a témát amikor a pasikról kèrdeztek:D Túl őszinte vagyok az a baj,aztán bizonyos helyzetekben jobb a békesség. xD

Mindenesetre mióta coming outoltam sajt magamnak 20 évesen.. Teljesen máshogy néznek rám a lányok..mármint fura,hogy mosolyognak.. feltűnően néznek.. vagy csak összesúgnak a 'hátam mögött' .. Lehet(sőt biztos) a kisugárzásom is más lett azóta,emiatt is lehetek 'feltűnőbb' sokak számára. Ami nem zavar,de olykor idegesítő tud lenni..

Mert ha odajönne az a valaki hozzám,simán elmondanám..hogy igen leszbikus vagyok:D

Namindegy,nm ragozom tovább.

24/LL

2018. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En fiud vagyok, konkretan nem vallalom fel, volt, hogy rakerdeztek, hogy leszbikus vagyok e . En tagadtam. Volt aki lefiuzott. Van aki rockernek hisz. Fekete festett felnyirt hajam van. :D
2018. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik hülye pitsa pontoz le folyton egy normális válasz után is?!
2018. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én fiúsabb vagyok és igen, rohadt nehéz így ismerkedni :( 21LL
2018. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!