Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan ismeritek fel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismeritek fel, hogy melyik nő vonzódik a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Nekem nincs ehhez tehetségem. Mit figyeljek?
2018. jún. 17. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
A meleg bárok és leszbikus ismerkedőhelyek címét az interneten...
2018. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nézéséből, ahogy végigméri az embert. Egy idő után, majd te is észreveszed. Ilyenkor te is csinálhatod ugyanezt és akkor a jel jelet szül és valaki lépni fog a másik felé.
2018. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem általában sikerül megmondanom, hogy ki meleg és ki nem. Viszont vannak az olyan emberek, mint én, akiről senki meg nem mondja, amíg én el nem árulom. Egyszerűen semmi külső jele nincs nálam, hogy érdekelnének a nők. Ezzel persze megnehezítem a saját és mások dolgát is. Aki nekem tetszik, nem veszi a lapot, ha udvarolni próbálok. Ugyanígy, akinek esetleg én jövök be, nem mer lépni, mert nem tudja, milyen reakcióra számíthat.
2018. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes,én leszbikus vagyok,de soha nem mérek végig másokat, pláne nem feltűnően. Bunkó és neveletlen dolog a bámulás.
2018. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
En sokaig a szemukbe nezek...
2018. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
A nézését meg a járását!
2018. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Ezt csak úgy tudhatod meg, ha az illető elmondja neked, vagy láthatóan többet akar, mint barátság.

Sok mindent félre lehet érteni. Ami valakinek természetes, (ölelget, simogat, vagy feltűnően néz - lehet, hogy tetszik neki a ruhád) azt könnyen jelnek vehetjük.

Rajtam sem látszik, hogy leszbikus vagyok. Ja, és nem szoktam senkit végigmérni, vagy bámulni.

2018. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Én például szoktam “viccelni” leszbiséggel kapcsolatban. Vagyis utalgatok valami szexuális dologra amit lánnyal csinálnék (nem tudom igazából hogy magyarázzam, de remélem értitek) aztán van hogy simán nevetnek rajta a lányok, van hogy hozzáteszem, hogy viccelek. De közben azért komoly a fejem :D szóval úgy érzem, néhányan veszik a lapot.
2018. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki engedi magát édesgetni ..akár masok előtt is ...de megis úgy tesz mintha mise történne...
2018. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Azt hiszem biszex vagyok.Szóval nekem sosem volt gondom azzal ,hogy tudjam érezzem ki kíván ki nem.Aki szeret az meg kimutatjaElőbb utóbb jelet ad neked.De most kiborított egy nő aki engedte hogy közeledjek aztán úgy tett mintha én lennék a nyomulós hülye .Totális káoszba hagyott .Ezt mondjatok ki csinálja.
2018. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!