Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki szinte sosem beszél az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szinte sosem beszél az érzelmeiről és a magánéletéről, majd ilyeneket mond/tesz, az lehet, hogy szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Napközben eszébe jutok valamiről és emiatt ír nekem, hogy ezt elmondja. (Egyébként nagyon jólesett, mert ebből nekem az jött le, hogy figyel mindenre, ami velem kapcsolatos.)


Külön kihangsúlyozza, hogy jól érezte magát, amikor együtt mentünk valahova.


Kíváncsi a véleményemre és minden lehetséges módon igyekszik kedveskedni, figyelmes (de nem viszi túlzásba).


2018. júl. 3. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt, de leszbikus nőről van szó a történetben.
2018. júl. 3. 20:39
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

tudja rólad? Te is a lányokat szereted, uyge? :D ez nem világos számomra, bocsi


Lehet az is, hogy egyszerűen csak kedvel és neki ilyen a szeretnyelve. Sajnos sokan félreértik, ha szinplán csak kedves/udvarias az ember. Magam is ilyen vagyok, volt már furcsán nézés miatta... :)


Egy nő ha akar valamit, úgyis megtalálja az utat hoztá, nem kell ehhez beszéddel is társítani a dolgot.

Várd ki a végét, ezt ilyenkor nem lehet megjósolni

2018. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te szeretnél tôle többet kérdezô?
2018. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!