Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen lanyokrol (kulso es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lanyokrol (kulso es belso tulajdonsagok) feltetelezitek azt, hogy leszbikus lehet a szemely? Nem csak leszbikus lanyok valaszat varom

Figyelt kérdés
Milyen kinezet, hajviselet, oltozkodes az, amirol azt erzitek, hogy leszbikussal van dolgotok? Jellembeli tulajdonsagokat is hozhattok fel. Ha valaki valamelyest maszkulin (nem tulzottan) es emellett hord mondjuk oxford cipot, ingeket, es konyvmoly termeszet, akkor feltetelezitek rola mondjuk?

2018. júl. 21. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az én véleményem szerint

sokkal jobban akar ölelgetni, szereti a cuki dolgokat, kedvesebb veled, ha véletlenül elalszik, akkor a válladon.

17/L

2018. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. És van annyi eszem, hogy tudjam: SENKI külseje nem árulja el a szexuális beállítottságát. Az meg egy hülye sztereotípia hogy a leszbik férfiasak.
2018. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt alapján mondom, figyeld meg a testtartását, mozdulatait, nézését, járását (meg a csípőjének a ringását :)...

Plusz ahogy beszél, milyen hangnemben, milyen stílusban, milyen szavakat használ, hangerő, hanglejtés, stb. Utálok ilyet mondani, de bizonyos szinten tényleg vannak "típusok", amikhez bizonyos jelek ismeretében társíthatjuk a leszbikus/meleg jelzőt az adott emberhez. Például ha valaki nem teszi sokat csípőre a kezét, nem tolja nagyon ki a mellét, csípőjét, fenekét, teljesen nyíltan néz rád, laza, férfias mozdulai vannak, a beszédében is megfigyelhető ez a lazaság, ez akár arra is utal, hogy ezzel a nemtörődöm magatartással akar bevágódni nálad. Ez az úgymond, egyesek által fiúsabbnak, dominánsabbnak tartott leszbikus típus. (Mint említettem, utálok általánosítani, tehát ez nyilván nem minden esetben van így). A nőiesebb leszbikusoknál más a szitu, ott sokkal nehezebb megállapítani ezt véleményebb szerint, de nem lehetetlen. Ha túlságosan gyakran tereli a témát a testi dolgokra, pl. megdicséri a melleidet, fenekedet, azt a hangjából és az arcáról le tudod vágni, hogy most ezt barátnős, picit irigykedős stílusban mondta vagy vonzódik hozzád. Ha esetleg gyakran megérint, vagy "véletlenül" lecsúszik a karja más részekre amikor mondjuk a vállad érinti meg, és ez többször előfordul, szintén lehet jel. Az arcot kell figyelni a legjobban, milyen témánál milyen tekintettel néz rád. Ezért is érdemes szóba hozni LMBTQ+ témákat, mert ha pozitív a reakciója, és jobban belemélyedtek a beszélgetésbe, abból sok minden kiderülhet. Persze ahogy mondtam, az itt leírtakat ne vedd biztosra, nyilván a többségnek nem fog tetszeni amit írtam, de akinek van tapasztalata, tudja, hogy van benne némi igazság.

Remélem tudtam segíteni! :)

2018. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, de jókat írtál... köszi.. el szeretnék csábítani egy nőt, jó lenne, ha tudnál egy-két tanácsot írni...
2019. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!