Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok/nők! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek bejönnek a testépítő csajok? 18/L

Figyelt kérdés

És ha nem, akkor milyen testalkatú csajok tetszenek nektek?

:)



2018. aug. 9. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem jönnek be, nekem a vèkony, karcsù lànyok tetszenek. Egy kis icipici izom lehet rajta, ahogy egy icipici husi is, de nem szeretem a vègleteket.
2018. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Bocsi lányok, de privátra nem válaszolok, nem ismerkedéa céljából írtam ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. De igen, egyébként én testépítő vagyok :)

2018. aug. 9. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem jön be. Nekem nem tetszik, ha egy lány túl izmos.

Nekem átlagos testalkat jön be, kicsit sportos alak, de az se baj ha van rajta némi felesleg.

2018. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem egyáltalán nem nőies, még ha szép is az illető. Egy szálkás testalkat még abszolút rendben de mikor már így túl van tolva az "izmozás", az szerintem taszító.

Nekem alapvetően a vékony/átlagos testalkat jön be, nem baj, ha nem sportos, de zsíros ne legyen.

2018. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem annyira

Bár ki tudja....

2018. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Határozottan nem. Ahogy a cérnavékonyak sem. Nekem az átlagos/teltkarcsú lányok tetszenek.


21/L

2018. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem undorítóak
2018. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. aug. 9. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az izmok, csak ne legyen "férfi tömege" a lánynak, sőt. Szeretem a nagyon vékony lányokat kockahassal. Túlságosan is. :D
2018. aug. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nagyon tetszenek! Olyan szexi, ahogy duzzadnak izmaik, és ha még az arcuk is helyes... :)
2018. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!