Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek félreértelmeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félreértelmeztem az érzéseit vagy érzett irántam valamit?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömről van szó akinek van pasija, és külföldre költözött. Sokszor becézgetett ha kettesben voltunk ahogy a szerelmét szokta valaki, mondta amikor egy helyen dolgoztunk, és én új munkahelyet találtam, mondta hogy nem tudja mi lesz vele nélkülem, meg meló előtt mindig taliztunk. Nem tudom hogy ez jel lett volna vagy barátság?
2018. aug. 18. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érzett valamit irántad
2018. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak szerintem ő még nem tudja elfogadni magát, én meg a pasija miatt nem mertem lépni. Mondjuk szerintem ő nem gondolja rólam, hogy a nőket is szeretem. De ismerem régóta, és fura volt, hogy gimis korunkban is mennyire szeretett volna velem barátkozni. Utána évekig nem taliztunk. Meg volt, hogy dicsért, hogy jól nézek ha panaszkodtam az alakom miatt, az ajtóban előre engedett. Ő olyan vagány csaj stílusra kissé fiús.
2018. aug. 18. 12:56
 3/13 anonim válasza:
Szerintem érzett ő valamit, minimum biszex lehet, de hogy tetszettél neki tuti.
2018. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb pont ilyen helyzetben voltam. Pasija volt,kettesben mindig olyanokat mondott,hogy 100%ra mondtam volna,hogy akar tőlem valamit,de társaságban ridegebb volt. Csak húzta az agyam. Ha nem mer kilépni a párkapcsolatából és felvállalni azt,hogy esetleg tetszel neki,vagy szerelmes beléd,akkor jobb ha most hagyod,mert ha te beleesel teljesen akkor qrva szar lesz. (Tapasztalat).;)
2018. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindegy mert már úgysem találkozunk. De szerintem ő is biszex volt, mert heteró nők ilyen szinten nem flörtölnek, meg nem mondanak ilyet a másiknak. Csak a homofób környezet miatt ezt nehezebb felvállalni.
2018. aug. 18. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Ezen én is gondolkodtam,de hiába. Akkor én is azt mondtam magamnak,hogy biztos biszex,vonzódik hozzám. Egyesek (ugyanúgy ahogy itt téged) megerősítettek ebben. Én reménykedtem és mindig koppantam. Jobb elengedni ezt kislány és nem filózni rajta.:)
2018. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De léptél is valamit? Mert amikor megöleltem meg ilyenek eléggé zavarban volt.
2018. aug. 18. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,léptem. Olyankor ő is zavarban volt,aztán visszahúzódóbb lett,majd megint flörtölős kedvében volt,s mégjobban ráment a témára.Így lett ez egy ördögi kör.
2018. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom én azt gondolom, hogy a homofób környezet miatt. Ha megnézem más heteró barátnők nem ilyenek.Meg pl. a nővérem heteró és az unokatesóm is és látom, hogy ilyeneket nem engednének. Rólam külsőre le sem vehető, hogy a nők is tetszenek. Lehet hogy bulizni hívnom kellett volna és az alkohol hatására nem tudta volna elfojtani magában.
2018. aug. 18. 16:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy becézgetett? miket mondott Neked?
2018. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!