Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek bocsánatot a barátnőmtől az után, hogy ilyen csúnyán elbántam vele?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értékeltem őt eléggé és sikerült megcsalnom, amit már ezerszer megbántam, átkozom magam a hülyeségemért.Ráadásul egy pasival történt,ami mindig is érzékenyen érintetette őt, sokáig nem is akart velem összejönni a biszexségem miatt, én harcoltam érte, és mindig jól leteremtettem,ha pasikra féltékenykedett😢 Tudodm,hogy most nagyon fájhat neki.Mióta kiderült nem akar látni sem,azt is a fejemhez vágta,hogy lehet nem is ez volt az első félrelépésem,csak ez az egy derült ki, pedig ez nem igaz😭 Én nagyon szeretném őt visszakapni.Már mindent megpróbáltam, ötletem sincs mit kéne tennem hogy megenyhüljön. Segítsetek visszaszerezni vagy megőrülök😖

2018. aug. 20. 16:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én is biszex vagyok de nálam ezzel leírtad volna magad. Sehogy nem fog megbocsátani. Vagy mit gondolsz hogy csinálnád mint a filmben a poén ó drágám mentem megbotlottam, és pont beleestem egy f...ba?
2018. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki, hogy nem is csaltad meg, csak feltörték a fészbúkodat. Politikusoknál mindig bejön.
2018. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani, de ez nem a megbocsájtható bűnök egyike. :((
2018. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok én is, de én se bocsájtanám meg neked.


Tudod, aki már egyszer megtette, az máskor is meg fogja tenni.


Sajnálom a barátnőd, hogy pont amitől tartott, az következett be.

Ne is csodálkozz, hogy nem akar látni se.

2018. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem azon van a hangsúly, hogy megcsaltad, hanem azon, hogy egyáltalán megcsaltad. Tök mindegy kivel, de félreléptél és ez a lényeg.
2018. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg, ha nem fogad vissza. Majd legközelebb okosabb leszel...l
2018. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy kis tanácsot tudnék adni. Viszont arra szükségem van, hogy mióta vagytok együtt? És hogy, hogyan tudta meg?
2018. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
10 hónapja voltunk együtt🤧 Gyanakodott és kérdezgetett, én meg nem bírtam tovább és mindent bevallottam neki💣
2018. aug. 22. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Senki se oktasson ki, de a saját tapasztalatom alapján próbálok tanácsot adni.

Itt most tulajdon képen 3 nagy út van.

1.:kitartasz, és ha a csalódás mellett még igazán szeret, újra együtt lesztek, viszont sose lesz normális a kapcsolatotok, hiszen mindig is kételkedni fog benned, ami előbb utóbb a kapcsolat végéhez vezet.


2.:egyszerű,teljesen ellők magától, és minél előbb becsajozik, hogy elfelejtsen (itt már kb semmi esélyed nincs, csak reménykedhetsz, hogy hátha egy nap újra találkoztok stb...)


3.: talán a harmadik opció a legjobb lenne a számotokra. Még pedig azt kéne elérned, hogy tartsátok a kapcsolatot legalább egy kicsit is. És próbálsz neki ez idő alatt bizonyítani. Viszont nagyon elszántnak kell lenned, közben arra is kell figyelned, hogy ne nyomulj túlságosan se. Ehhez NEM hetek, hanem HÓNAPOK kellenek.

2018. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mai világ nem arról szól hogy örökké fog valaki szeretni valakit! Sajnos laza kapcsolatok születnek, és hamar szétmennek a partnerek, ha valami probléma van. A te esetedben tegyél meg mindent hogy megenyhítsd! Mondd, hogy annyira kíváncsi voltál hogy milyen egy férfivel, hogy nem bírtál ellenállni. És esküdj meg hogy nemteszed többé. És ha legközelebb is megteszed, inkább tagadd le, mintsem hogy báanatot okozz annak akit láthatólag nagyon szeretsz!

Ez nem méltányolandó magatartás, de legalább nem okozol fájdalmat a másiknak! Valószínűleg nagyon fiatal vagy, és nem élvezted még ki az élet adta lehetőségeket, és a biszexszeknek ebből dupla is van! Tégy meg mindent, és ha nem enyhül nyugodj bele. És ne kapj bele egy komoly kapcsolatba, (laza szexkapcsolat) hanem szexeld ki magad jól nővel, férfivel egyaránt, és ha lecsillapodtál keress egy partnert magadnak! Nőt, vagy férfit! Sok sikert!

F

2018. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!