Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon tetszik a masszőröm!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a masszőröm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A csajszi velem egy idős (26). A legelső alkalommal már nagyon megfogott úgy összességében mindene..

A második alkalommal már elkezdtünk beszélgetni párkapcsolati témákról is és mondta, hogy van egy viszonylag friss párkapcsolata egy pasival, de ha ez nem jön össze akkor tuti átpártol a csajokhoz, bár ezt viccnek szánhatta sztem.. Én meg voltam olyan idióta és elmondtam neki, hogy a lányok felé orientálódom.



Nagyon tetszik, szeretnék hozzá járni, és picit udvarolni is neki. Bár nyilván tiszteletben tartom azt, hogy ő párkapcsolatban van. Az a baj, hogy már nem nagyon merek hozzá túl kedves lenni, meg ajándékokkal elhalmozni, mert tuti levágja, hogy tetszik. Szerintetek ebből lehet valami? Vagy abszolút nem is kéne járnom hozzá, mert csak belelovalom magam olyanba amibe nem kéne és csak rosszabb lenne?



2018. aug. 20. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Továbbra is jársz hozzá,beszélgetsz vele és elhívod randizni.
2018. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért mielött elhívod randizni, elötte puhatold ki, hogy hogyan is áll a mostani pasijával!
2018. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Hát mivel friss kapsolata van, szerintem nem kéne udvarolni se, meg ajándékokat adni se.

Nem illik más kapcsolatába belekontárkodni, mégha friss is!

2018. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ollóztasd meg a dundukát.
2018. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Ezt az "átpártolok a csajokhoz" cimű dolgot az előtt mondta, hogy Te elmondtad, hogy a csajokhoz vonzódsz vagy utána mondta?


Ha ezt a kijelentést úgy mondta, hogy tudta, hogy mi a helyzet veled akkor van rá esély hogy direkt, apró jelzésnek szánta.


Érdemes lenne rákérdezni a alakuló kapcsolatára. Illetve te is mondj magadról valamit (szingli vagy, jó lenne egy párkapcsolat).

Következő alkalommal felejthetnél egy olyat, hogy "milyen csinos vagy ma" aztán reakciót nézd meg.

Esetleg zavarba jön, elpirul, stb.


Szerintem egy bókkal, még nem lépes át a határt ha esetleg még mindig meg van a pasija.

30/L/L

2018. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ki kellene puhatolnod, hogy milyen a kapcsolata a pasival, mennyire van benne a rózsaszín ködben úgymond, mert ha nagyon szerelmes és elvakítja a pasi, akkor hiába közeledsz, mert ő most csakis a párját látja. Kérdezgesd, hogy jól megvannak-e, hallgasd meg és egy idő után magától is elfogja mondani. Ha úgy látod, hogy nem idegenkedik a témától, akkor esetleg te is mesélj a lányokról. Milyen kapcsolataid voltak eddig, hogyan alakultak stb. Próbáld kicsit felkelteni az érdeklődését, a fantáziáját ezzel kapcsolatban. És így tudsz következtetni arra, hogy kapható-e erre-arra vagy sem.
2018. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Először is mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ aranyosak vagytok!

Egyrészt tényleg nem szeretnék belekontárkodni a kapcsolatába, illetve én azért hiszek abban, hogy egy jól működő párkapscolatba hiába akar egy 3. fél beleavatkozni, ha a kapcsolat jól működik jöhet bárki... Legalábbis én ezt vallom.


A csajszi azután mondta, hogy ha ezzel a sráccal nem jön össze akkor átpártol a csajokhoz miután én elmondtam, hogy amúgy nekem barátnőm volt sokáig :D...

Bár aztán rögtön hozzátette, hogy csak viccelt..


Abban igazatok van, hogyha nagyon szerelmes akkor igazából a rózsaszín köd miatt gyakorlatilag nem igen van esélyem.

Azért fura ez a helyzet, mert eddig mindig úgy sikerült párt találnom, hogy előbb közeledtem hozzá és miután már úgy megkedveltük egymást utána mondtam el, hogy amúgy én a lányokhoz vonzódom így nem volt soha elején félreérthető a sok kedvességem, mert nem igen gondoltak rá, hogy amúgy én a csajok felé orientálódom..


Most ezért fura ez a helyzet, mert pont fordítva van, hogy tudja mi a szitu, de így meg a közeledéstől esetleg megijed vagy ilyesmi.


Tényleg köszönöm nektek még egyszer a segítséget!


Nagyon szép napot :)

2018. aug. 21. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy te alapvetően az ügyfele vagy.

Innetől neki etikátlan lenne,ha hagyná a közeledésed.

Ha valamit szeretnél tőlle azt privàtban kellene intézni,hogy neki se legyen kellemetlen.


Tudom...én is kezdtem ügyféllel,(nem masszőr vagyok) miután vegetért a munkakapcsolt lehetett vele valamit kezdeni.

2018. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!