Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti hogyan reagáljátok le egy fiú közeledését, vagy ha udvarolni próbál?

Figyelt kérdés
A fiú nem tudja, hogy a lányokat szeretitek, de nagyon tetszetek neki. Amúgy normális megjelenésű és viselkedésű fiú, talán még szimpatikus is. Valami kamu szöveggel rázzátok le, hogy van már barátom, vagy sajnos nem jössz be nekem, vagy nyíltan megmondjátok neki, hogy nem érdekelnek a fiúk? Barátság azért még kialakulhat?

2018. aug. 27. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osztálytársam vagy a tanárom esetleg az egyik rokonom ismerőse akkor kitalálok valami jó kifogást.. pl. van barátom.

Ha egy ismeretlen vagy csak rövid ideje ismerem és nincs közöm hozzá akkor megmondom az igazat.:)


17L

2018. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkepp megmondom az igazat, normalis kozeledesnel, de nem “jó a csöcsöd” stilusnal.

Ha azert akar baratkozni mert tetszek neki, az feszelyezne. Amugy nincs bajom senkivel alapvetoen, de nem valoszinu hogy orszagos cimborak leszunk egy ilyen sraccal.

2018. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám az igazat. A kifogásoknak sosincs jó vége. Ha az igazságra jönne a szokott bunkó dumákkal hogy beszállna harmadiknak, vagy nézni akarna, esetleg megkapnám hogy azért vagyok nőkkel mert nem kaptam még jó fa-szt, mehetne a pokolba. Ha normális marad, és nem zaklatna szexszel kapcsolatos dolgokkal, nem azért haverkodna hogy hátha bejut két leszbikus mellé a hálószobába, akkor miért ne? Barát maradhatna.
2018. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen, de határozottan hárítom, és hamar az értésére adom, hogy boldog párkapcsolatban élek. Ha ez sem elég, hozzáteszem, hogy nővel. Hatni szokott.
2018. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azért kérdeztem, mert hasonló szituációban volt részem.
2018. aug. 29. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Elküldöm a francba. És nem vagyok köteles az orrára kötni hogy mi a szexualitásom. Az igazság az hogy azért nem kell mert nyomi,ronda és undorító. Ha nem hagyja abba meg rendőrt hìvok;-)
2018. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!